Споделена история от Тинейджърски

Всеки ден ме тормозят в училище
Здравейте мили читатели! Аз съм момиче на 13 6 клас. Не можете да си представите какъв тормоз ми налагат в училище. Не се издържа, стоя си кротко и мирно и все ще се намери някой който да мине да ми зашливи шамар да ме ритне силно или да ме убиди.

Учителите виждат всичко те просто са задръстени дърти мухлясали олигофренясали глупави жалки тъпанари.. Ръцете ми са сини и подути имам следи от нарянявания на почти всички видими места.. Какво да правя хора???? Това е нечовешко направиха клуб 'Анти Х' Как да воювам за място в класа?? Заради тях и успеха ми пропадна.. от 5, 6 стана на 2, 3 съсипват ми живота после вкъщи нашите ме питат защо съм толкова нервна и агресивна.. защо ли?? Плаче ми се!

Една сряда даже една пълна с злоба, агресия, ненавист, кучка с извинение ми насочи хладно оръжие т. н нож.. Ходих при диреткора.. нищо не направи, татко и мама са идвали пак нищо, даже станаха по агресивни.. как да издържа?? Мразя ги!! Мрязя ги!! На никой не бих ги препоръчала..

Говорят зад гърба ми удрят ме в главата, ръцете, краката и между краката, съжелявам ако съм им направила нещо, но какво не мога да разбера мамка му!!?? Стоя си мирно, те продължават. Мълча марак и да искам да стана и да ги пребия от бой в болница да влезнат, изведнъж ставам и си изкарвам цялата агресия и болка върху тях, но това изобщо не помага, класната ми г-жа Д ме мразя ужасно много, само се прави и им казва 'Само да съм видяла, някой да се е закачил с Х, не знам' Казвам си на ум 'Какво не знаеш мамка му какво?? Тя ги вижда как ме тормозят. С пергел 1 път щяха да ми извадят окото, но добре, че мина едно момче пред мен и ме защити! Сега с него сме най-добри приятели, помага ми, но какво може да направи той няма да се бие с тях да не ме тормозят! Кажете хора какво да направя.. Не съм им порцеланова кукла да ме подрхвърлят и чупят!!

Коментари

1.   Единствено решение- НОВО УЧИЛИЩЕ. Какво още чакаш?

2.   1, Е прав/a. За да няма повече разправий, най-добрият вариант е, да си сминиш училището. Другото, нещо което можеш да направиш е да подадеш, оплакване в полициятя, да си изкараш медицинско, но само ако ти се занимава. Желая ти УСПЕХ! "ЛУДКАРКАТА"

3.   Здравей! Аз съм момиче на 13, 7 клас. Преди 3 години едно момиче ми измисли много обиден прякор и наговори целия клас срещу мен. Те бяха глупави и я послушаха. И мен ме биеха, ритаха, обиждаха БЕЗ ПРИЧИНА. Подадохме 2 пъти жалба до директора, мама и тате идваха в училище, но нищо не помогна, а дори се и озлобиха. Майка ми ми каза, че трябва да се преместя в друго училище, но тате каза, че и там може да е същото и послушах тате и не си смених училището. Мислех, че всичко ще престане. Всяка година успехът ми падаше.
5 клас - едва-едва 6
6 клас - 4, 5
7 клас - предимно 3 и 4
Трябваше да послушам майка ми.. трябваше да се преместя в друго училище, но сега е твърде късно, а положението е НЕТЪРПИМО! ТАКА ЧЕ, МАХНИ СЕ ОТ ТАМ ДОКАТО ВСЕ ОЩЕ МОЖЕШ! НЕ ПРАВИ МОЯТА ГРЕШКА!
*Яса

4.   Ще подкрепя по-горните мнения за местене на училището.
Може и в полицията да отидеш.
хКиРох

5.   Пробвай да тренираш бойни изкуства

6.   как още не си се преместила.. и какви са тези родители които не се погрижат за детето си.. извинявай, повярвай ми нямам абсолютно нищо против тебе, не те обиждам просто ми много трудно да си го представя.. какво чакаш бе момиче.. толкова училища-с лопата да ги ринеш.. и ако е вярно че такива зверски работи-с пергел и нож.. не ми се вярва много, май послъгваш.. ако ли не-знаеш кое е решението-казваш мамо тате местете ме в друго училище не се търпи изобщо.. ако те обичат ще те разберат.. хайде действаи чакам новини..

7.   Длъжна си била да отидеш в полицията и "Закрила на детето".

8.   Ааа само да попитам КАКВО ПРАВИШ ОЩЕ ТАМ?!?!? ако не искаш да се местиш от това училище измести се от този клас поне.чесно да ти кажа миналата година и на мен ми се падна един клас където не ме обичаха особено но немога да кажа че нямах вина за това.Та ти щом си седиш миро и те тормозят и реално неможеш да се защитиш махай се от там щом никой не застава на твоя страна и не ти помага помогни си сама!!!С бой няма да оправиш нищо ще скочиш на 1 човек после всички ще скочат върху теб не си заслужава ;) просто семахни от там и им тегли едн майна НАГЛАС!!!!

9.   Номер 8 е прав/а. Ако скочиш на бой само на 1, всички останали ще те нападнат, а и учителите няма да ти помогнат. Аз много пъти съм скачала на бой на някой и то през час, защото учителите пак нищо не правеха, въпреки че виждаха, че ме тормозят и почти целия клас ми скочи на бой и накрая много се ядосах и излязох от часа. Така че, в 7 клас ТРЯБВА да се преместиш в друго училище. Те НЯМА да престанат.
*Яса

10.   Аз съм "7. Длъжна си... "
Збравих да ти кажа, да си вземеш копие от документите, които те ще приложат като доказателства, експертизи и прочие, а така също и от молбата/жалбата ти, та когато бъдат унищожени тези документи, в институциите (те нямат безгранични архиви)-ти да имаш копие от тях, ако ти потрябват в бъдеще.
Изграждането на навици да се нарушава закона, понякога могат да доведат и до изграждане на умения в бъдеще.
А за момента, трябва спешно да отидеш, защото си момиче и си по уязвима психически и здравословно. Не е зле твоите родители да станат по-загрижени относно намирането на Гинеколог и Сексолог, та когато ти потрябва (или ти се е наложило) или някой реши да те води-да има човек, за чиито дейстивия-те да носят отговорност.
Не знам какво ти правят, но може да посетиш и районната психоложка, към съответния психодиспансер, за да имаш свидетелски показания някога напр..

11.   Яса е напълно права!!! Сменяй УЧИЛИЩЕТО. При никакви институции не можеш да ходиш, това са малолетни - какви наранявания имаш - няколко синини при игра...
Това е, какво очакваш - да ги вкарат в затвора ли, защото са пубери и ги дразниш с нещо (ти не знаеш с какво).
Първо, смени си училището.
Второ, анализиарй своето поведение, ти тях не можеш да ги промениш. Виж самата себе си -какви дрехи носиш, пълна ли си, с какво ги дразни поведението ти.
Ако и в новото училище продължи тормозът, значи грешката е в теб. Тогава трябва да отидеш на училищен психолог и заедно да решавате какво да промениш.
Но докато не смениш училището, не можеш да прецениш дали грешката е в теб, това е.
За губене нямаш нищо иначе!
Гледай новото училище да е с добро име и далеч от старото, ще пътуваш ако трябва, но просто старите ти съученици да нямат възможност да настроят новите.

5. също дава добър съвет. Източните бойни изкуства ще ти дадат самочувствие, а и начини да се защитиш. Като престанеш да си лесна жертва, ще се насочат към друга и теб ще оставят на мира!
Не намесвай възрастни и институции, виждаш че не им дреме и ги мързи да си вършат работата, а и не могат цял клас да вкарат в лудницата - най-много теб да вкарат.

12.   Мила, наистина единственото решение е да смениш училището си! Щом всички хора към, които си се обърнала, не са ти помогнали, напусни това училище и се опитай да забравиш за тези, които са те тормозили до сега. Преди години имах един съученик Н. Той беше в подобна ситуация. Имаше малко клепнали уши и една цяла вежда и заради това всички му се подиграваха, обиждаха го, тормозеха го, биеха го... Класната ни не им отстъпваше по никакъв начин. През часовете го наричаш с какви ли не думи и нищо не правеше за да го защити. Той се премести и силно се надявам, сега животът му да е по-различен.
Това, което мога да ти кажа е да не се затваряш в себе си и да се опиташ да мислиш за поне едно нещо, което те прави наистина щастлива или поне те развлича. Пожелавам ти късмет!

Sunshine

13.   Веднага смени училището и като отидеш в друг клас още от първия път стани господарката на класа покажи че си силна и не се давай на никого.
Успех и умната

16.   Или се мести в друго училище или им хвърли един пердах няма друго решение и за нищо на света не им позволявай да те тормозят или удрят

17.   Премести се!Няма друг вариант.Оплачи се на полицията!Смаяна съм какви хора има :О

18.   Това е ужасно :( МАХАЙ СЕ ОТ ТАМ! Колкото по рано толкова по добре. Ако може даже не стъпвай повече в това училище. Достатъчно си търпяла мила :( Ти си човек, не може да продължаваш така. Търси си правата. Обясни на вашите ситуацията. Кажи им за ВСИЧКО. Не може този тормоз да продължава.

19.   Мило момиче искам да ти помогна аз съм в същата ситуация и мен всеки ден ме тормозят в училище убиждат ме бият ме заплашват ме и всякакви други даже вече и с нежелание ходя на училище когато почнат много да ме дразнят и да не са свършили всички часове аз си вземам багажа и си тръгвам изобщо не ме интересува дали ще ми пишат отсъствие или не ако трябва повече и на училище няма да отида. Направи така като си на училище още с първото обиждане или каквото и да е вземай си багажа и си тръгвай и да не ти пука че ще имаш отсъствие

20.   как въобще позволяваш на някакви келешчета да си позволяват такива работи как можеш да търпиш нещо таково.. попринцип не съм от хората които бягат но в тази ситуация още утре се премести в ново училищи и започни ново начало никога за нищо на никой не позволявай да се държи така с теб защото очевидно си много повече от тях и те го виждат и от завист полудяват.. недей да им позволяваш да те превърнат като тях.. още утре започни ново начало и задължително кажи всичко на родителите си а колкото до класната ти тя е гати и простата кучка с извинение махай се оттам и почни ново начало с нови хора на по-високо ниво..

22.   Абе, вие нормални ли сте (за тормозителите се отнася), как ще тормозите момиче? !? Или се местиш в друго училище, или спираш да им обръщаш внимание, или вземи ги набий здравата. Мен също са ме тормозили, ама психически и заради това се изместих в друг клас. Трябваше в друго училище, но си намерих приятели там и не исках да остана сама. Така реших проблема окончателно. Към авторката :Проблема решен ли е, как или още продължава