Споделена история от Тинейджърски

Робиня съм в училище
Здравейте, аз съм момиче на 14години-в 8ми клас и искам да разкажа относно това, което преживявам вече 3години в училище. Аз съм робиня, така да се каже, на едно друго момиче, циганка в 11клас. Нося и нещата, давам си парите на нея, купувам и храна и цигари всеки ден. Карала ме е да и чистя обувките в двора на училището пред всички. Правила ме е за смях безброй пъти, но никой не вярва. Тя е наистина ужасна с мен, но има мой лични снимки и т. н които ме заплашва, че ще разпространи ако не правя каквото и какта каже. Оплаквала съм се на родители и на класния, но след това само става по-зле, стигало се е до скубане, бой с шамари и т. н. Какво мога да направя, за да не бъда повече в това положение, писна ми да съм нейна робиня.

Коментари

1.   Надявам се историята да не е измислена защото малко звучи като такава. Не мисля, че някаква пикла може да направи нещо подобно. Отиваш и казваш на родителите си и каквито и да са тези снимки ще си понесеш срама за да се отървеш от нея... нямаш друг избор.

2.   Премести се в друго училище!
Тъкмо годината свършва.

3.   Значи си била на 11 години, когато вече си имала снимки, които никой друг не бива да види? Тъжно, наистина. Е, можеш да потраеш още година или да смениш училището. Това са ти вариантите, щом никой възрастен не ти обръща нужното внимание. А това, че имаш проблем с тормоз, а учители и родители не правят нищо е още по-тъжно.

4.   Ти сериозно ли? Не се тормози, да не ти пука за скапаните снимки. Премести се в друго, ако може по-далечно училище. Започни да и държиш тон, да и крещиш и т. н. НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ МАЧКАТ И СЪСИПВАТ ОТ МАЛКА!

5.   Съвет - ако тя е в 11 клас и е на 18... Ами свържи се с полицията. Притежанието на педофилски материали е МНОГО ТЕЖКО НАКАЗУЕМО деяние.
Поросто я помоли, да ти ги прати на "Messanger" и тогава помни - можеш да отидеш с това в полицията.
Вече ти ще си тази, която ще изнудва.

6.   И кво като има снимки, по-добре да разпространи шибаните снимки, отколкото някаква мухла да ти се качва на главата. Преодолей страха от снимките, изживей си срама покрай тях или каквото е, и се освободи.

7.   Кажи я на полицията! Щото в случая ти се излагаш като я търпиш! А а ако имаш възможност се премести в друго училище без това учебната година свършва!

8.   Друго училище?