Споделена история от Тинейджърски

Дали все още има чувства към мен?
Здравейте!
Ето я и моята история..
Още от 1-ви клас аз харесвах едно момче, но се срамувах да му призная и не знаех дали и той има същите чувства към мен и затова се оставих на течението! Няколко години по-късно, бяхме към края на 4-ти клас и имахме едно тържество.. Тогава той седна до мен, но нищо не каза. По-късно вечерта аз станах за да потанцувам и по едно време пуснаха любимата ми песен и той дойде при мен, отново нищо не каза.. само ме хвана за ръката заради танца и така.. Когато имах свободно време аз излизам навън с най-добрата ми приятелка и я питах:Той харесва ли ме, какво ти е казвал за мен и други подобни.. Цялата вечер премина чудесно и тогава той ми намигна и се усмихна след това когато си тръгнах той ми каза:Благодаря ти за хубава вечер!

След няколко месеца бях сама вкъщи и бях се обадила на приятелката си която беше излязла навън, и я питах дали момчето което харесвам и там и тя ми отговори че е до нея, и ме пита дали искам да говоря с него, и аз от притеснение отказах! Приятелката ми се прибрала и после от терасата попитала момчето на мечтите ми дали ме харесва!! - И той казал ДА. Неможах да повярвам!!!

Както и да е, тогава той ми предложи и аз разбира се приех, и така... Но един ден аз "глупавата" скъсах с него и то защо?? - Заради една целувка, просто ме беше срам или страх и двете да го целуна, по-късно той ме попита дали ще излизам за да ме целуне и аз отказах.. после той ми звънна по телефона и ми каза да си вляза в скайпа, аз си влязох, той ми прати целувка и ми каза ОБИЧАМ ТЕ!
... И до тук..

В момента съм 7-ми клас и още го харесвам но дали той ме харесва?? Забелязах че той ме оглежда в час, но какво да му кажа? Нямам тази смелост.. Преди няколко часа му писах съобщение по фейсбук и му обясних защо сме скъсали, той нищо не ми писа.. Просто вече не знам какво да правя!!! Аз мисля че ме избягва защото в момента имам малък проблем с акнето по лицето ми, но както и да е!

Това е моята история..
Както казват: Искаш ли нещо-бориш се за него.. Не ти ли стиска-Губиш го!!! ...

Коментари

1.   oт автора: Моля ви, помогнете мии :((

2.   Авторке, пиши често в темата си, така отива по-напред и повече могат да прочетат.
Иначе - как да ти помогнем. Ти си много неориентиран млад човек и си личи, че няма с кого да се посъветваш и споделиш. Всичко грешно си направила с момчето, не си била изобщо готова за връзка и сега се чудя, защо си ги причиняваш тези проблеми - в 7ми клас има как да изчакаш по принцип с връзките, ноооо.....
...... ако действително обичаш или харесваш момчето, бори се. Правилно си му писала във фейсбук, ако му имаш скайп, прати му целувчица. Опитай се да се срещнете на кафе и му признай всичко, срама си, за това, че нямаш с кого да се посъветваш за такива работи.
Освен това е важно да си много искренна към него, разкажи му за себе си, някакви тайни - за чувствата си, за семейството си... всичко. Спокойно, ако те харесва е твой, но не губи време, че може друго момиче да ти го вземе.

Успех!

П. П. - ще успееш, вярвай в себе си, той е твой!