Споделена история от Тинейджърски

Тъпите съученици
Ооох, моите проблеми са КОШМАРНИ! Хората се притесняват за размерите на различни части от тялото, но моите са от съвсем друго естество...
В училище имам 1 съученик, който... , ох който непрестанно ме обижда:(! Измисля ми какви ли не обидни прякори, ама наистина какви ли не-в началото на годината ми викаше "тъп шизофреник", после "приказка"-понеже, видите ли, била съм чела много, а сега "учителко", понеже съм била много умна, и почва да пее "Учителкоо любиима... "! Освен това според него съм била"THE MIRACLE OF THE NATURE", тоест "Чудо на природата", преведено от английски, вика ми "хубава"-но има предвид "грозна", не пропуска случай да ме захапе-е, преносно, да ми се подиграе за нещо!
Един негов приятел каза, че ме харесвал, учителката (истинската) също. Но НЕ МОГА да повярвам, че някой, който ме харесва ще ми говори така...
Та той научи и другите така да ми викат, дори и близките ми приятелки ми казват "тийчърко", тоест учителко!
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ, ВЕЧЕ НЕ СЕ ИЗДЪРЖА, ДОКАРВА МЕ ДО РЕВ! НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ С НЕГО!

Коментари

1.   Наистина те харесва.
*Яса

2.   Харесва те, наистина =))
Младите имат странни разбирания по тая тема =)) Още си спомням как в малките класове момчетата скубеха девойките, които харесваха и се дърляха постоянно с тях =)

bile

3.   Кой клас сте? Ако сте в долните класове явно те харесва, а може и да сте в гимназията и също да проявява чувствата си така. Те мамчетата са по-бавно развиващи се, така, че не се чуди на странното отношение.

4.   На мен са ми измисляли по-гадни прякори, защото са ме харесвали. :Д Разбира се, че те харесва. :)

5.   И аз си мисля, че те харесва. Не се тревожи! Измисли му някой прякор и ти, щом ти си "учителката", той е "ученикът". :D Мога да ти дам много идеи.
Ако е слаб - Дебелия, Ако е тъп му викай "умен". Някакви такива си измисли. Както ти казах, обратното на това което е. И ти почни като него.

6.   Да си гледа работата! Ти защо му обръщаш внимание на простотиите?

7.   Съвсем не сме долен клас, ами 8! А и при това, както учителите постоянно ни натякват сме били "елита на училището", понеже видите ли били сме по-специална паралелка! Миналата година пак един, дето ме харесваше подмяташе неща, но от различно естество-от типа"Вие знаете ли къде работи тя" т. е. на магистралата, опитваше се да ми откопчава сутиена и всякакви глупости със сексуални намеци и т. н.! Но всъщност, без да излиза, че съм леко момиче ще кажа, че предпочитам онези пред тези! Сигурно звучи ужасно, но повярвайте това е непрестанно! Както вече написах дори иприятелките ми вече почват с това "учителко", питат ме дали трябва да ми показват бележник, сутрин като влизат в училище и още много други! УЖАСНО ОБИДНО Е! Вече се притеснявам дори да вдигам ръка в час, за да кажа нещо, защото ще почне да ми се подиграва! А учителката вече не му и обръща внимание, той прави квото си ще в часовете! И наистина наричала съм го как ли не, ТОЙ НЕ ПРЕСТАВА! Много мъчно ми става! И, да опитвала съм се да го игнорирам, но просто не става! Устата ми сама почва да говори, а и имам чувството, че ако замълча ще стане дори по-зле! Струва ми се, че така ще ми подрони още повече авторитета! А и ме е страх, че понеже съм за 1ва година в тоя клас и тези прякори ще ми останат до 12 клас!

8.   И това, че дори и да сте прави и наистина да ме харесва ХИЧ НЕ МЕ УСПОКОЯВА! Искам само да ме остави на мира! Ако ще, дори да ме подминава като ме види по улицата, само да не се занимава с мен!!!

9.   Той е абсолютен тъпак. Не му обръщай внимание, а ако продължава кажи на класната или на родителите ти.

10.   Тя вече е пробвала с класната и родителите и с лошо отношение е пробвала, давате й съвети, който вече е пробвала.
Авторке аз имах същият проблем, и проработи единствено това. Говориш на саме с него, с добро, излизате заедно, той ти признава, че те харесва, ти му казваш, че не си сигурна в чувствата си, и се съгласяваш да дружите. След седмица две, като спрат подигравките го изоставяш, казваш му че вече си сигурна че нямяш чувства и толкова. По добре да траеш седмица две да играеш театър от колкото 4-5 години подигравки. Пробвай и ще видиш. После ще е малко наранен, на мен ми свиреше на китара и пееше " Жълтите листа окапаха в нощта... " е това преди 12-14 години, ама и сега трябва да проработи. Пък и ти ще си го доизмислиш по твой начин. Аз само ти разказвам с мен как стана. Десетина дни ме държеше за ръка прегръщаше и толкова. Предпочетох това пред 5 години тормоз.

11.   Да, наистина е така! Учудващо как авторката на номер 10 е разбрала, но аз наистина съм опитвала по всякакви възможни начини! А и проблема е в това, че той не е от типа хора, с които може да си говориш на спокойствие, без да се притесняваш, че ще преиначи нещата или ще те разбере! Той е невероятно неразбран човек, а и клюкар -не може да разчиташ на дискретност! Още повече дори не знам дали наистина ме харесва, че да му кажа така.... Той е толкова дебелокож, че не знам дали ще разбере какво му говоря
РЯДЪК ЕКЗЕМПЛЯР Е, може би всяко момиче така си мисли, но този наистина е такъв

12.   Задължително да опишеш списък с хората, които нещо са ти правили и в не повече от един ред текст-да поясниш какво, а този списък-да приложиш към една молба, до отдела по "Закрила на дето", където да го занесеш сама или с родител и да поискаш (ако имаш право по закон) входящ номер, а копия от молбата да си запазиш, та ако след години (приемаме, че си в прогимназията), когато завършиш-това се отрази на кариерата, интимния живот, отношенията в блока и квартала.

13.   Знаеш ли какво повечето момчета от 10 до 18 годишна възраст изразяват чувствата си точно по този начин!
Въпросното момче вижда, че ти му обръщаш внимание и затова продължава.Ако ти спреш да му обръщаш внимание той сигурно ще престане да те обижда. Нали знаеш момчетата се развиват по-бавно от нас и за жалост ние сме длъжни да ги чакаме да пораснат. Успех!

14.   Моля, номер 12 да ми обясниш каква полза би имало да правя това нещо, като аз имам конкретен проблем, с конкретен съученик?

15.   Абе номер 10 само, че сте момичета не значи да играете шибани театри =. = Вие изобщо не мислите за чувствата на другите! И да, може е да те е тормозил, но като знаеш какво е чувството, защо трябва да го правите на другите? !? Аз живях 6 годоно в ОАЕ и да ви призная, България не струва в сравнение с нея заради хора като вас!

16.   Почти съм сигурна, че номер 15 е мъж/момче! Аз се чувствам унизена, обидена по всякакъв начин, и какво... да стоя като последната глупачка/овца и да му търпя обидите? !?
Тола ли е твоето решение на проблема?
Нали все пак на чужд гръб, и 100 тояги са малко...
И, да авторката на пост 10 е права! Аз НЯМА да търпя този психически тормоз, само, за да ми покажел, че ме харесвал! Оставащите 4 години заедно НЯМА да протекат като тази....
Защо АЗ да мисля за шибаните му чувства(ако въобще има такива ), след като той не мисли за МОЙТЕ! Това е теорията на роба "Не прави това, което не искаш да ти правят"? !?
А защо тогава той не го прави...
Така, че номер 15, ако ти така мислиш, лошо за робската ти психика...

17.   И на мен ми измисляха прякори до седми клас :) Бях най-високата в класа и ме наричаха жираф, щъркел и т.н. Престанаха, защото не им обръщах НИКАКВО внимание, държах се все едно няма никой около мен - наистина им доскуча и си намериха разни други занимания.

18.   Бих ти казал да дружиш с някого които се има за по голяма работа и от него или поне да се преструваш и той може да о хване страх ако ли не стане, пробвай с остроумни фрази да го затапваш и няма да ти отвръшта.

19.   Спокойнооо! при мен е същото само че не е един а много повече... затапвай го докато не ти омръзне а после се прави че го няма и ще спре... а другия може би те харесва, а може би не... А и недей да ревеш в училище защото така изглеждаш слаба...

20.   И какво толкова обидно има в това, за Бога? ! Вярно, че той най-вероятно това цели, но само защото вижда, че се дразниш. Аз лично не виждам нищо ни най-малко обидно в този прякор. Ако спреш да му обръщаш внимание категорично, след седмица-две ще престане.