Споделена история от Тинейджърски

Компютър за Fortnite до 1000 лева
Здравейте. Ако може редакторите да ми одобрят историята понеже ми е важно. Може ли да ми предложите ковпютър за Fortnite до 1000 лева с който мога да я играя с 50-60 фпс. Просто играта много ми хареса и ако мога с такъв компютър да я играя, можете ли да ми предложите някакви компютри. Благодаря Предварително!

Коментари

1.   Фортнит за компютър от 1000 лева няма как да играеш. Играта дори на минимални настройки е много тежка. От 1500 нагоре, малък.

2.   1 - Глупости на търкалета. Играта тръгва на Xbone e и PS4.

Трябва то Nvidea GT 1030 за да минеш 60 FPS на ниски настройки.

i5-2500, 8GB ram и GT1030 и подобаващи дънна платка, кутия и охлаждания. Ще събереш конфигурация за 500 лева.

3.   Не слушай номер 1, компа ми е 700лв и цъкам фортнайт с 50фпс.

4.   Не си съсипвай живота с тази игра. Fortnite е безплатна на теория, но всъщност е голяма схема за източване на пари. Създателите на играта изкарват много повече пари отколкото платените игри. Изкушават те със скинове и всякакви екстри, които струват V-Bucks, и по този начин те карат да купуваш още и още. Един приятел източи кредитната карта на родителите си по този начин, само от Fortnite. Съвет: не пропилявай живота и парите си в това безмислено начинание. Ако имаш мощен компютър, най-добре го използвай за нещо полезно.

5.   "Fortnite е безплатна на теория, но всъщност е голяма схема за източване на пари."

Схема, в която не си длъжен да участваш. Можеш да си играеш играта, без да дадеш една стотинка. Имам LoL акаунт от 7 години (не играя редовно, но се случва) и досега съм дал 0 кинта.

6.   Може ли да ми дадете линк за компютър до 1000 лева за фортнайт? И ужасно много благодаря на всички иначе имам чувството че някои като чуят 1000 лева колкото и мощен да е компютъра, щом е за 1000 лева значи не става.

7.   Да си кушиш готова конфигурация е винаги по-скъпо. Понякога е по-скъпо с 20-30%.

За да не копирам: http://spodeli.net/7/story-127403.html

Мнение 6 е добро, а мнение 10 е мое.

8.   Здравей,
Виж следния модел на цена под 800 лева:
https://com6.com/komputer-za-igri-255622

За играта Fortnite, при настройка на детайлите на EPIC и резолюция 1920x1080 компютърът дава средна стойност над 60 FPS. EPIC е максималната настройка на качество в играта Fortnite и съответно при тази максимална настройка средната стойност е над 60 FPS, което е много добър резултат. Това означава, че този компютър става за Fortnite и не само че става, а е отличен, защото играта ще се играе при максимална настройка за качество.

9.   До 8

Мерси за отговора ба тема, която е на две години...