Споделена история от Тинейджърски

Деградацията на българите днес......
Здравейте, аз съм момиче на 12 години.
Ще се получи малко като дисертация, но нищо!
Днес българите са много деградирали, за огромна жалост... На 8 години получават гигантски смартфон не знам кой си S GALAXY. На 9 години момчетата се бият, а момичетата се сравняват. На 11 години момчетата мързелуват, подиграват се на съученици, нямат уважение към учителите си, а момичетата започват да ходят с маникюри и с лакове. На 12 години момчетата стават неблагодарни ленивци, а момичетата започват да се гримират. На 13 години момчетата намразват родителите си, според тях защото им дават само 10 лева джобни на ден, а всъщност защото са разглезени идиоти! Момичетата започват да ходят полу - голи. На 14 години вече се пуши, пие, приемат се наркотици и глупави момичета забременяват, разбирате вследствие на какво! Аз съм изключенито, но съм заобиколена от такива разглезени хора! Съучениците ми говорят извратени неща и са много груби към останалите. Не издържам вече! Такава велика държава като нашата да се провали от деградация! Започва законът на джунглата! И не е само това: тези глупави хора ще стават все повече и повече! Ами ако след време президенти и политици станат тези деградирали младежи, които, още със зелено около устата, пушат! Страх ме е за нашата хубава държава... Благодаря ви за четенето! Исках само да споделя...

Коментари

1.   Изненада: не само в България е така. Целият свят отива към разврат. Изключение правят изолирани държави като Иран или Северна Корея, но едва ли би искала да живееш там. Тогава щеше да се молиш за малко деградация.

2.   Аз като живееща в Германия ще ти кажа. че немците не са по-добре от нас. Видях 14-15 годишни момичета в тоалетната в дискотека да шмъркат амфетамини и да взимат други наркотични вещества под формата на хапчета. На тези години германките правят секс. а на 18 е нормално да родят първото си дете. Въобще не желаят да работят. мързелив народ. издържат се на помощите които им дават за децата и грам не се интересуват за бъдещето. Запознавала съм се с мъже на 30-40 години немци и нито имат професия. нито са учили в университети. Живея ден за ден. Какво да продадат. какво да измислят. Затова българите сме еднакви с всички народи. Чужденците не са по-добре от нас. Те са още по-изпаднали.

3.   Хуабво е че правиш разграничения и разлики.Гледай си живота и се развивай,а един ден като заминеш да учиш в чужбина и се реализираш в голяма престижна компания,ще срещаш тези пропадналите на касата на МакДоналдс,охрана на нощни клубове,а други ще просят под някой подлез или ще са в затвора.
Винаги е имало такива в класа.Да сега са мнозинството,но теб нека това да не те птплесва от правия път!

4.   2 На 18 раждат, само най-скапаните или такива, чиято фамилия повече гласни отколко съгласни.

5.   Добре дошла в света на "красотата"!