Споделена история от Тинейджърски

Нещо истинско, разказано с мой думи...
Видяхме се, но за кратко. Не останахме дори за минута насаме. Набързо преминаха горещи искри между нас. Толкова много желаех да почъвствам отново допира му. Желанието да го имам ме изгаряше отвътре. Скоро няма да видя погледът му пълен с влудяваща страст. Днес замина по работа и ме остави сама с мислите ми кога ще го видя отново. Кога пак ще усетя ароматът му, кога ще се случи нещо повече между нас. Немога повече така. Знам, че и той ме иска колкото аз него. Искам да е до мен непрестанно. И когато пожелая да го целуна, той вече да го прави, пожелая ли да го докосна, той вече да ме държи за ръка и пожелая ли да го почувствам, вече да съм в обиятията му.

Мина вече седмица откакто не се бяхме виждали. Толкова много ми липсваше, до като го нямаше. Мислех, че скоро няма да го видя. И сутринта както си пиех кафе с майка ми и неговата майка, той дойде. Само го погледнах и започнаха да ме обливат горещи вълни, но останах безмълвна. Той ме гледаше така страстно и усещах колко много ме желае вече. И двамата не можехме да се сдържим. И като по чудо майките ни излязоха по работа и ние останахме сами. Неспирахме да се гледаме. започнах да се побърквам и зарова станах и се запътих към кухнята. Минах по край него и той ме хвана за ръката, аз се спрях. той ме издърпа към себе си и аз "паднах" в него. започна да ме галинавсякъде, а аз незнаех това сън ли е или реалност. Устните ни се приближиха и най - накрая се целунахме. Продължихме да се целуваме и прегръщаме без да се пускаме. Устните му слизаха надолу по врата ми и "още надолу". ръцете ни също не спираха на едно място, слизаха и те надолу, до като достигнаха своята "дестинация". чувството беше нечовешко. Нямахме време за нещо повече, но и това ни беше достатъчно.

Коментари

1.   Браво

2.   Браво

3.   Измислени глупости..

4.   И голямо чудо сте направили..
ся ако всеки взема да си разказва целувките, прегръдките и обарванията...

Jessica 15g.

5.   До номер 4 - Ами да,звучи много по-красиво от тийн закачките по кенефите ... и безстойностните ви разговори и просто ебането!!! Аман от тъпи кифли,които се имат за нещо...
Към авторката - Красиво е :) Браво:)