Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво да правя..
Здравейте, преди няколко дена си направих татус на крака, който е доста голям. От много време исках да си направя татус и накрая реших и направих ама сега съжелявам адски.. Депресиран съм до такава степен че не излизам от нас вече дни и не знам какво да правя. Даже вече почнах да мисля за край на живота.. Ако някой има някакъв съвет се моля да напише и моля ви недейте пишете от сорта да си мислил и такива, да осъзнавам грешката си, която е непоправима..

Коментари

1.   Има някои хора дуто си правят по-голяма татуировка върху старата нарича се cover или нещо такова виж в нета и няма смисъл да се депресираш за една татуировка нали не е на лицето

2.   Защо за такова нещо да пропилееш най-ценния дар, а именно живота. Не мислиш ли, че имаш близки, които те обичат и ценят. Колко хора имат татуси, но не са тръгнали да се самоубиват, нали? Ако толкова не ти харесва има вариант, когато излизаш да си обуваш дълги панталони щом толкова те смущава видът на татуса. Ако някой те цени това едва ли ще стане пречка между вас. Така, че смело напред и не се отчайвай. Депресията и отчаянието са най-лошото нещо, което може да те споходи и не ти дават минута спокойствие. Успех занапред ти пожелавам и обмисляй внимателно решенията си в бъдеще.

3.   Защо съжаляваш? Така като не казваш причината, ние как да знаем какъв съвет да ти дадем?