Споделена история от Тинейджърски

Ученик с психически проблеми ме дразни
Днес след един час, когато си тръгнах, един ученик с психически проблеми ме дразнеше. Предполагам, че е умишлено. Правеше всичко възможно, за, да не сляза долу, но аз слязох. Заставаше пред мен и не ми даде да мина, но въпреки това успях да мина.

Коментари

1.   И?

2.   Да не си ти този?

3.   Ех, колко подробно си разказал/а всичко...

4.   И ние какво точно се очаква да направим?

6.   Ок! Ще ти кажа, какво да напрвиш, ама трябва да действаш умната!

Вземи един женско чотпогащник. Слоби вътре един сапун. Потренирай малко с него. Следващия път, когато ти се ипречи на путя, го цапни през устата. Ще ревене веднага и повече няма да ти пречи.
Само внимавай с очите!

Дано съм ти бил от ползва.

7.   Не бива да се дразниш на хората с психически проблеми.
Те не са виновни, че са такива каквито са.

9.   Неприятно и стресиращо е, сигурно си се уплашила много. Не бива да показваш страх, ако последват други случки, му кажи, че ще кажеш на майка му и на директора. Заплаши го, повечето психичноболни са страхливи и когато се държиш уверено и не им обръщаш внимание, обикновено те оставят на мира. Ако обаче продължи, наистина ще трябва да се оплачеш, защото някои могат да са агресивни и не се знае какво ще си науми. Избягвай го, доколкото можеш и бъди внимателна да не те проследи.

10.   Вървиш си надолу по коридора и изведнъж Бам-огледало. Гледаш го, и той те гледа... "Ей, ти, глупак! Този има някакви психически проблеми". И защо ме имитира, винаги когато го гледам, той също ме гледа.

11.   Да споделя, и аз имах една такава позната, да я наречем Ирина... Тя сега е едва 4 клас, но се правеше на голяма. Говореше мръсотии от малка и ме караше да ги викам... Веднъж ми завидя за значка и ми я хвърли в калта. Ирина веднъж ми облиза сладоледа и когато я изказах ( тогава ходех в занималня ) на госпожата, тя ми се разсърди! Още Ирина крадеше кукли ( аз от малка спрях да си играя с кукли и без това ) на други момичета, събличаше ги... Вярваше в духове и разказваше луди истории за тях. Не слушаше в час и натопяваше мен, че не съм внимавала... Чао и успех!
One girl