Споделена история от Тинейджърски

Любов :(
Здравейте! Ще ви споделя моята история и ще ви помоля за съвет :).. така момиче съм и си имам приятел с 2 години по голям от мен. Заедно сме от 2 години. През тези две години ние имахме само проблеми и продължаваме да имаме. Ние се разбираме прекрасно, но някои хора са против нас. Родителите ми ме забраниха от него, какво ли не е ставало :( те не позволяват да сме заедно. Майка ми ми е казвала "искам това момче да изчезне от живота ти" викове, крясъци, бой какво ли не още. Но както и да е... те просто не разбират че аз това момче го обичам и не мога да се откажа от него. Винаги стоя вкъщи на тръни да не се случи пак нещо, да не разберат нещо. В момента съм в безизходица и не знам вече какво да правя. Ако говоря със тях по този въпрос знам че няма да има полза и така нещата ще се влошат още повече ако им кажа истината. Гадно ми е че ги лъжа, но просто те не ми оставиха друг избор. Аз и приятелят ми трудно преживяваме това, но търпим :/. В момента съм в безизходица и не знам какво да правя :( кажете ми вие имали ли сте подобни случаи.. какво бихте направили на мое място :( моля ви за съвет.. какво да правя как ще продължавам така :(
Благодаря предварително! :(

Коментари

1.   Говори с тях, ако не - срещайте се тайно! Успех и бъди силна!
One girl

2.   Престанете да си търсите момчета по-големи от вас само за да ви оправят, намери си някой на твоята възраст, някой нормален. И после защо всички се оплаквали от такива проблеми...

3.   Ами срещайте се тайно... Ако вече неиздържате така да продължава... Ако имаш смелост седни с тях поговори че го обичаш и искаш с него каквото и да става!

4.   Здравей! Аз съм момиче на 16 години и много харесвам едно момче на 18, но нашите също не дават да сме заедно... Чувствам се много гадно, понеже не искам да крия от тях ако вземем да се съберем, не мога да крия тайни... Та моя проблем е почти същият. Макар, че с мама си разговаряме спокойно за този проблем, но ако твоето момче е свястно просто кажи на вашите, че живота и избора са изцяло твои и майка ти не може вечно да избира вместо теб със кого да се събираш!

5.   О боже Не мога да повярвам, аз съм момчето от темата с което е авторката, вярно че майка й е доста властна но не виждам проблем в това да бъдем заедно. Пък и не е нормално моята приятелка да е третирана от родителите си. Ако пак се случи ще я защитя. Майка й няма моралното право да се меси в нашите отношения.