Споделена история от Тинейджърски

Откраднаха ми момчето
По-рано тази година се преместих в друг клас. Защото старият ми клас беше много зле. А и в 10 клас всички мислеха само за едно и бяха изключително перверзни.
В новият ми клас срещнах стара позната, с която не сме били близки. Видях и едно момче. То беше различно. Не мислеше за глупости. Забавляваше се по-свой си луд начин.
Със старата ми приятелка станахме много близки. Споделих и че изпитвам симпатии към съответното момче
Тя постъпи ужасно. Започна да му говори колко го обича. След месец той и предложи. Те се събраха. С нея спрях да общувам, а с него бяхме най-добри приятели.

Тя ревнуваше от мен и го заряза, заради майка си. Тя не го харесваше. Той ме хареса по друг начин и 2 седмици след тежката им раздяла с него се събрахме. Всичко беше супер. Никой не си говореше с онази... дори вече не знам как да я нарека. Един ден и се вързах отново и уж станахме приятели
И с него стана приятелка. Той отново ме заряза заради нея. През всичкото това време открих и един от най-близките ми хора и до сега. Той е влюбен в нея. а аз в бившият ми. Тя сега се чуди дали да скъса с него за да е с най-добрият ми приятел. Тя още мисли че сме приятелки.. Ще ви помоля за съвет. Какво да правя? Да я окуража да стане с моят приятел за да имам бившият ми, или да се опитам да привлека бившият ми, без да трябва братчето ми по душа, да трябва да е с тази.. никаквица

Коментари

1.   1. Момчетата не са вещи, които се крадат.
2. Държите се като деца.
3. Това от кой епизод на Дързост и красота е?

2.   И двете сте един дол дренки! Ти не си "по-добра" от нея.

3.   Напълно съм съгласна с мнението на коментиралите преди мен. Но исках да те попитам нещо. Този, когото наричаш „различен” очевидно не те харесва. А ти очевидно въобще не държиш на „братчето си по душа”, щом изобщо се замисляш дали да не го събереш с онова момиче, което ти е „откраднало” момчето. Та като имаш предвид всичко това - колко най - добри приятели имаш, защото ще ти трябват доста, за да ги събираш с бъдещите гаджета на „твоето” момче.

4.   Момиченце, той не ти е собственост и неодушевен предмет че да ти го откраднат а съзнателен индивид правещ своите избори! А неговият избор е да си играе и с двете ви, защото ви вижда, че сте наивни и лесни за манипулиране. Вместо да тичаш отчаяно по него и да се занимаваш с глупости си седни на д-то и си учи уроците, че краят на учебната година наближава!