Споделена история от Тинейджърски

Аз го обичам а той ме тъпче
Преди една година се запознах с едно момче... тогава бях на 16 и за първи път в живота ми усетих да ме привлича представител на срещуположния пол. Вече бях започнала да си мисля че съм сбъркана или лесбийка. Когато го видех ръцете ми се разтреперваха, колената ми омекваха, стомахът ми се обръщане и главата ми моментално се изпразваше.... в последствие започнах да спя с него, защото той ми даде да разбера че това е единствения начин, по който мога някак да бъда около него, а аз исках да съм с него във всяка една секунда. Той ми беше първият. Използваше ме като секс играчка, дори не искаше да излезе на кафе с мен. Търсеше ме веднъж в седмицата само колкото за секса... в някакъв момент ми писна да ме използват по този начин и се отдръпнах. В целия град му се носи лоша слава, знам че е леке, интересчия, че не струва, знам че през ден е с различни, постоянно разни приятели го засичат и бързат да ми съобщят, че са го видели с поредната. Знам, че ме тъпче, знам че е боклук и въпреки това вече година и 2 месеца не съм както преди. Много ми е болно, че не ме зачита за нищо, че през повечето време не се сеща че съществувам и че ме третира като секс кукла без чувства и емоции, излизах с 3 други момчета след това и с всичките прекратих контакт след по-малко от месец... имам чувството, че никога няма да се откъсна от този човек, а той единствено може да ме съсипе.

Коментари

2.   Я горе главата. Трябва да забравиш за този мухльо веднъж завинаги и да спреш да се принизяваш толкова много, все едно си човек втора ръка!

3.   Има една песен на Емил Димитров "Никой не може, да ми отнеме, любовта у хората"

Ние не обичаме хорта, заради тях, а защото ние сме си такива. Собствената ни любов ни прави щастливи.
В момента и аз съм в същата драма. От 6 месеца не съм спрял да пия. А тя ако ми каже нещо, то е да ме обиди или унижи. Аз не се обиждам, просто я моля да се разделим като възрастни. Но тя изпитва страх да ме види. Няма очи с които да го направи, няма любов която да ми даде обратно и да се разделим като възрастни хора, а живяхме 2 години задно. Изгради си някъв изкуствен имидж мен, прибра се в черупката си и сега плюе имиджа от там. Така е много удобно.
Когато обичаме някого, а той не може да връща, но има съвест, той почва да ни мрази в отговор.

Имам един приятел, който наскоро се ожени и вчера ми каза само едно нещо, с което много ми олекна.
"Ако ти си с жена, с която живота ти е по-труден, значи това не е човека за теб. Живота с човека до теб трябва да е по-лесен. Защо са ти всичките тези усложнения, в които сам се вкарваш? "