Споделена история от Тинейджърски

Алкохол, цигари и наргиле
Здравейте, аз съм момиче на 18г.
Никога не съм имала гадже, нито първа целувка.
Просто за мен е важно с кого ще бъде.
Но напоследък започнах да се чувствам много задръстена, тъй като не съм купонджийка.
Нито пия, нито пуша. Всеки от компанията пуши поне наргиле. А аз нямам интерес към тези неща.
Какво да правя? Да започна ли да пуша наргиле, поне колкото да замажа очите на другите. Лично на мен ми става смешно и трагично, когато видя 13годишна да пуши.

Коментари

1.   По-добре недей! Не го прави заради другите...
Иначе по принцип наргилето е интересно нещо. Дори не е задължително да пушиш тютюн - има разни билкови смеси, които направо приличат на билков чай (примерно жасминов), само че за дишане, вместо за пиене :)
Задръстена? ! Ха-ха!
Когато попаднеш на правилния човек, ще се радваш и двамата ще сте много щастливи и доволни, за това че сега си била "задръстена"...

4.   Ти добре ли си? Това, че еди-кой си пуши и пие не значи, че трябва и да си като него и то след като не ти харесва. Аз също съм на 18, не пуша цигари, единствено си позволявам наргиле и то веднъж на 3 месеца защото съм състезателка. Алкохол пия, но не се напивам :Д, но много рядко. Като цяло от бира и вино няма страшно. Ако искаш все пак като се събирате пийни 1-2 чашки вино или една бира и после някакво безалкохолно. Пийваш по малко без да се наливаш колкото за "Наздраве". Сама си прецени какво искаш, аз не правя неща които не искам само защото другите така правят. Иначе за гаджетата също не се притеснявай. Аз наскоро получих първата си целувка, но не ми хареса може би защото нямах чувства към момчето, но живота е пред нас. Бъди по-уверена, закачай се, намери си приятели с които да излизаш, ако имаш чувство за хумор това е голям плюс поне при мен. Забавен ли си, на никой не му пука дали пушиш или пиеш.

5.   Всеки селянин с наргиле.

6.   от авторката
Благодаря за положителните отговори.
До номер 5: Рядко мога да се отпусна да пусна шегички.. по принцип съм много срамежлива, но физиономията ми изглежда все едно съм надута с голямо самочувствие :(