Споделена история от Тинейджърски

Има ли смисъл изобщо да се опитвам?
Така. Аз съм момче на 15 години. Историята ми е следната:

Преди няколко месеца се запознахме с едно момиче и тя почна да излиза с нашата компания. Като цяло тя е много социална(нещо което аз не харесвам много в хората) и има страшно много "приятели" като повечето от тях са момчета. И след известно време аз си я харесах. Тя е първото момиче което не харесвам заради външния вид. Тоест тя е много сладка, но чак след като я опознах и разбрах, че имаме доста сходни характери, почнах да я харесвам. Обаче се получи така, че тя харесваше един приятел, а аз за нея бях просто един от другите. Аз и казах, че я харесвам за да спре да ме пита за други момчета, но това не проработи понеже след известно време тя отново започна да ми говори за други момчета. И накрая не издържах. Писах и куп глупости които прецакаха нещата тотално. Извиних и се за всичко и уж всичко си беше наред и бяхме си оправили отношенията, но мисля, че просто от тогава и станах малко досаден и излишен. Наскоро отново почнахме да си пишем редовно и аз уж приятелски и правих комплименти и леко флиртувах с нея и тя нямаше нищо против, даже и хареса. Обаче днеска тя дойде в нашият квартал и излезе с нас, което не се беше случвало от доста време, от части заради мен, от части заради други неща. Та моите приятели не спряха да ме ебават за това, че ме е отрязала. Тъпото е, че на нея и е тъпо, че ме ебават, понеже така ебават и нея. И в крайна сметка тя се дистанцира от мен и съжалява мен. Аз не искам да ме съжалява. Мисля, че вече не иска да остава насаме с мен, понеже си мисли, че ще е неловко или нещо от сорта. На мен ми стана малко тъпо и отидох да си взема баница и като се върнах тя вече си беше тръгнала. След това си писахме малко и като цяло всичко е ок. Мисълта ми е дали има смисъл изобщо да се опитвам? Тоест когато леко флиртувах с нея май нещо се получаваше, ама след като дойде и приятелите ми не спряха да ме ебават, май и стана малко тъпо. Както и да е тя отново ще почне да излиза малко по-редовно с нас и мисля, че ако останем няколко пъти насаме може и да стане нещо, ако си изиграя картите правилно, ама пък тя не иска много да остава с мен насаме и като цяло иска да ни вижда всички. Не мисля, че е чак толкова заради мен, но просто иска да сме всички. Е да се опитам ли още един път (естествено този път да не правя грешките които направих първият път)?

Коментари

1.   Ако момичето имаше същите чувства досега трябваше да се е получило между вас. Казваш, че имала много приятели-момчета, теб те възприема по същият начин. Закачките и флиртовете не са гаранция, че е влюбена в теб. Самата ситуация каквото е станала си е наистина неловка и по-добре отстъпи. Не се занимавай.

Лъвчето