Споделена история от Тинейджърски

След 3 години той събуди чувствата ми
Здравейте,
Моята история започна през 2006 г. когато бях на 16. Тогава сайтовете за запознанства ми бяха завъртели главата. Запознах се с едно момче и си писахме доста време в сайта, след това в скайп и след около 2 месеца решихме да се видим. Срещата ни беше почти перфектна, повтори се, потрети се и така станахме двойка. Връзката ни не беше от най-розовите, не че сме имали проблеми но той сякаш неможеше да се отпусне пред мен и въпреки това аз се влюбих безумно.

Някои от хората които ще прочетат историята ми сигурно ще си кажат тази пък на 16 едва ли е знаела какво е любов, но аз знам колко силни са били чувствата ми. И така с него бяхме година и се разделихме по негово желание, а аз преживях тежко раздялата ни. След 3 дълги и самотни месеца отново по негово желание се събрахме.

Втората ни връзка не трая дълго, само няколко месеца и този път краят го сложих аз. Заминах да работя на морето за лятото, но нещата се развиха така че останах там запостоянно. Започнах връзка с едно момче от там и заживяхме заедно и аз забравих предишния си приятел или поне така си мислих... Бях убедена че ще прекарам живота си с новия ми, сигурна бях че искам да съм само с него, но докъто един ден предишния ми не се завърна в живота ми.

По някакъв начин той се е свързал с моя приятелка и й е поръчал да ми предаде поздрави и да ми каже че му липсвам страшно много. Когато тя ми каза това аз останах като втрещена и не казах нищо престорих се че не го е казала. На следващия ден нещо сякяш ме подтикна да го потърся, а аз не се сдържах и си направих един таен от сегашния ми приятел скайп и намерих бившия си там. Писахме си цял ден само общи неща. Идните дни се очертаваше да си ходя в моя град (където живее бившият ми) и аз му казах за предстоящото ми пътуване след което се уговорихме да му звънна като пристигна за да се видим. Така и направих обадих му се и в мига в който чух гласа му усетих че претръпнах. Уговорихме си среща и когато го видях сякяш си глътнах езика неможах да му кажа дори здравей и направо тръгнахме към кафенето. През цялото време аз треперех цялата, гласът ми трепереше когато говорих и повярвайте ми не преовеличавам, а в стомаха ми сякяш имаше пеперудии пърхаха пърхаха.. След кафето се разбрахме вечерта да се видим аз не издържах и 3-4 часа след като се прибрах му звъннах за да го чуя... Вечерта още не е минала и незнам какво ще стане... Общо взето това е моятя история и моля ако някой може да ми даде съвет какви са тези чувства които изпитвам към бившия си и какво трябва да направя? Дали да зарежа сегашния си приятел който дава мило и драго за мен за да дам пореден шанс на първата си истинска любов или да избягам от нея и да продължа да поддържам сегашната си връзка за която несъм сигурна на 100% че искам точно нея... Очаквам вашите съвети... Ще съм много благодарна на хората които се опитат да ми помогнат някяк!

Коментари

1.   Ей това сте жените... имаш си момче, както твърдиш - готино, добро, интересуващо се само от теб. Но е достатъчно да ти подсвирне "любовта", дето преди 100 години сте се натискали по пейките и веднага тичаш... като послушно кученце.
Давай, остави си приятеля - връщай се при онзи, да се разхвърчите след няколко месеца и после да си блъскаш главата в стената. Явно това заслужаваш.
А на сегашния ти приятел му пожелавам да си намери свястна девойка, която да оценява какво има.

bile

2.   Според мене ще си легнете и ще трябва да се прибираш... три години няма как да те чака. И да му липсваш така както го описа. Пец пец и аиде