Споделена история от Тинейджърски

16ти рожден ден, клубове и още предложения
Здравейте!
След по- малко от месец идва шестнайстия ми рожден ден. Ще го отпразнувам само с най- близките ми приятели, което значи, че ще сме около четирима/петима души. В момента мисля варианти. И понеже смятам, че като за 16-ти рожден ден трябва да е нещо по- подобаващо се опитвам да измисля нещо по- различно от порения ресторант. Е за сега съм нахвърляла две три неща и имам въпрос по отношение на един от вариантите. Мислех си за тези нощните партита в клубовете. Аз съм от Пловдив и имам на разположение W club, Megami, Moradoq Galaxy... Общо взето има избор стига да искаш. Но стигаме до въпроса, понеже до сега не съм била на такива неща и нямам абсолютно никаква представа как стоят нещата, можете ли да ми кажете горе-долу за какво става въпрос. Колко години трябва да имаш за да те пуснат на такива партита и колко струва? Ако можете да ме светнете за да не се излагам като дойде времето. Също ако имате някакви идеи, без значение какви, предлагайте, ще съм ви много благодарна!

Коментари

1.   Ами конктретно за мегами си приготви едни 500 лв. Плюс, ако не си с родителите ти, шанса да те пуснат без да имаш връзки е 0лев. Просто няма как, като не си пълнолетна. Второ, ако все пак решиш да го направиш в бар, трябва да знаеш, че трябва да резервираш поне 3-4 дена преди рд,то ти, някакви маси или сепаре, защото без резервация, шанса на деня да намериш хубаво място, пак е много малък.

2.   Galaxy до колкото съм наясно в момента е затворено. В Мегами вероятно няма да ви пуснат , там следят за години , освен ако нямате вътрешен човек. Остава ви като вариант Морадо и W. В Морадо ме съмнява да искат години , колкото до W понякога се случва.

3.   Най добре се съберете у вас с малко музичка и така. Да ходиш на дискотека е супер тъпо. Друго си е с твойта компания у вас. Ти си си цар и господар хахаха.

4.   Може пак на ресторант но да не е като в дискотека защото там ще искат навършени 18 години за да си в дискотека. Идете на нещо като сладкарница или се съберете с някоя компания но не ходете на скъпи дискотеки, един път на едно момче приятел с майка ми беше на 16 а в дискотеката искат 18 навършени а тъй като аз бях придружител понеже бях на 21 тогава сега съм на 25 майка ми искаше ние да го придружим и пазехме момчето да не му се случи лошо