Споделена история от Тинейджърски

Луд по улицата!!!
Здравейте,
Преди ден - два бях с една приятелка на съседната улица и при нас дойде някакво момче. То започна да пита на колко ни изглежда, как се казваме, дали всеки ден сме там, кога сме родени и разни такива. Той не говореше добре български и използваше Google Translate за да си превежда от испански. Той ни каза, че е от 11 месеца е в България, че живял в Италия. Имаше набола черна брада за която тий казваше че е нарисувал с гримовете на майка си. Беше много особен. Аз като най голямата идиотка, разбира се, започнах да му отговарям, но накрая започнах да го лъжа и да се опитвам да се разкарам. По някое време той попита къде има ресторант наблизо и ние го опътихме до една пицария и момчето ни каза да седим и да го изчакаме 5 мин и естествено ние избягахме с все сила. Когато се върнахме на нашата улица тотално забравихме за него и започнахме да правим обичайните неща, но след известно име той дойде и веднага скочихме в блока. Направо ни изкара ангелите. На следващия ден с нашите бяхме на вечеря и се върнахме пеша и го видяхме да се върти около една спирка в 22:40 часа. Той започна да ни следи, но по някое време се отказа и избяга. Преди малко (в 23:10) го видях да върви по нашата улица. Хора моля ви за съвети какво да правя. Той се е опитал да говори и с брат ми!! ПОМОЩ!!!

Коментари

1.   1. Обади се в полицията
2. Въоръжи се с лютив спрей, сложи си нещо тежко в чантата или си купи един бокс и го нацепи в мутрата
3. Кажи на брат си, че някакъв луд те следи да го набие
4. Кажи на баща си, ако брат ти е малък
5. Ако имаш гадже, също му кажи да го набие
Ти си избери опция.

2.   Може да не е луд, може просто да си търси приятели в България.
Каза ли от къде е, да не е латиноамериканец някакъв?

3.   От авторката
Вече имам лютив спрей. Преди няма и минута тоя лудия пак дойде и започна да ни пита за дати на раждане. Казах му рандъм дата. Баща ми знае за него. Все пак благодаря за съвета. :) П. с винаги ходя с поне две момчета.

4.   Е поне го питай за какво са му датите.. може да е астролог :)

5.   До авторката.. ехе с 2 момчета играч

6.   Ха боже чета и не вярвам на ушите си аз съм човека от историята Е не исках да ги изплаша тези двете момичета ама трябваше ми да бъда приятел с тях тъй като не познавам България добре А те чак и луд ме изкараха А за полицията едва ли ще ми направят нещо