Споделена история от Тинейджърски

Неизяснена връзка
Здравейте! Аз съм момиче на 14 и до скоро бях с момче с което още не можем да се изясним. Харесвах го няколко месеца и си мълчах, но един ден аз му писах и си признах всичко. Тъй като нямахме възможност да се видим няколко дни подред само си писахме. Най накрая излязохме, той беше викнал негов приятел и бяхме тримата. Бях супер нервна защото чаках този момент от 4, 5 месеца. Превъртях. През повечето време не говорех държах се супер странно. Все пак се целувахме, прегръщахме, лигавехме... Прибрах се и той не ми беше писал. Бях се побъркала защото знаех че това момиче с което той излезе не бях самата аз и усетих че той го е забелязал. На другия ден му писах да излезем и той ми каза че не се разбираме, че не го радвало как съм се държала вчера и дали ще е проблем ако скъсаме да си останем приятели. Аз го отбелязах като прочетено и не написах нищо. Дойде и интересната част... аз просто влязох в банята взех стъкло и си срязах ръката. Плачех... за него.. минаха един, два дена в които той не ми беше писал и до този момент не може да се разберем. Кажете ми как да се разберем защото той знае че не искам да сме само приятели. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Първо, мъжете не обичат жени които си режат вените. Макар и вие да сте още деца. Ако той разбере, че си си срязала ръката заради него, няма да те заобича повече! Ти си се самонаказала за какво? Мъжете обичат жени, които трябва да завоюват, това не включва да им се обясним в любов. Ако го направиш, той може да се възползва, но в крайна сметка няма да те заобича. Ако ти каже, че иска да сте само приятели му тегли една майна и спри да се занимаваш с него. От това няма дя излезе приятелство. Няма как да си с някой човек, ако той не го иска. Колкото и да плачеш и да си режеш ръката. И това е супер, защото представи си о ратната ситуация. Ти да си с някой който не харесваш. Просто се успокой и си дай сметка, че това увлечение не е любов.

2.   Психиатър веднага

3.   Мааалко по-голяма съм от теб и те съветвам като начало - НЕ се режи! Това не решава проблемите, няма нужда да си причиняваш болка. Говори с него (не да му пишеш), кажи му, че си се държала странно, защото си била притеснена и го помоли за още един шанс. Ако не приеме, продължи напред. Ще те боли за него известно време, но ще мине!

15 г.