Споделена история от Тинейджърски

Тогава не ми пукаше, но сега съжалявам безкрайно много
Здравейте! Благодаря на всички, които ще прочетат историята ми и се надявам, че ще ми дадат съвет.

Миналата година се запознах с едно момче, с което много си допаднахме. Ходихме за съвсем кратко време и след раздялата дори не се поздравявяхме. Аз оплесках нещата- тогава не ми пукаше, но сега съжалявам безкрайно много.

Преди около 4 месеца го сънувах и от тогава не ми излиза от ума. Чаках да си дойде (той живее извън България ), надявайки се, че ще се засечем, че той не ме е забравил и че може да се получи нещо, но уви!

От доста време съм много зле. Миналата седмица се напих с едни мои приятелни и му писах, че трябва да му кажа нещо. Когато на другия ден той ми писа, аз обясних, че съм била пияна и той отговори "ок". Това ме навежда на мисълта, че не го интересувам, защото той не е от срамежливите.

Приятелките ми не ме вземат на сериозно, защото никога не съм имала такива чувства към друг и те смятат, че това е поредното увлечение, но не са прави.

Какво да правя? Чувствам се отвратитилно! Помогнете ми моля ви!

Коментари

1.   Има една човешка черта, която важи за всички - когато имаш нещо не ти дреме, когато го нямаш, правиш всичко за да се добереш до него.
Най-добре първо разбери защо наистина се чувстваш така, а после действай. Но бъди искрена пред себе си. Кофти ще е ако успееш да го върнеш и пак го прецакаш.
Случвало ми се е.

2.   е ти какво очакваш да ти каже, след като си му казала, че си пяна? Нещо от рода на миличко, ама моля те кажи ми, много ми е инетересно и съм любопитен? как си го представяш това? Искаш да си с него? Ами направи така, че да си с него, излизайте като се прибере, сближете се отново...

Лола

3.   Лола за пореден път е 100% права. Според мен обаче, авторката само си въобразява, че се е влюбила в момчето. Толкова и се иска да се влюби, че вече не знам. Спокойно, ще има и за теб човек, който не е само по сънищата, а е реален
П. П. -спри с алкохола, или поне не пиши, че пиеш - грозно е!

4.   №3, аз не съм казала, че съм алкохоличка или че пия редовно. Ти никога ли не пиеш? Не виждам какво толкова има... А защо мислиш, че си въобразявам, че съм влюбена