Споделена история от Тинейджърски

Момче от друга националист
Здравейте.. Аз съм на 17 и живея в България но лятната ваканция прекарвам в Атина при баща ми.. Сега съм тук и една вечер приятелката ми ме накара да излезнем да се забавляваме но аз бях против защото разбирам много малко гръцки въпреки че съм израснала тук.. Та както и да е накрая излезнахме и се запознах с едно момче беше румънец и живееше в Атина още от самото начало усетих нещо между нас и след като се прибрах той започна да ми пише на английски едва едва се разбираме но с гугъл се справяме та проблема е там че той е много мил и внимателен с мен аз го харесвам той мен също но едва успяхме да се разбираме без телефоните а това между нас е толкова силно не знам какво да правя искам да бъда с него но това ми се струва невъзможно предвид обстоятелствата

Коментари

1.   Този сайт няма ли редактори, извинете???

3.   Лесно е,просто започни да учиш Гръцки или езикът,който там говори.Купи си речници, слушай аудио касети,в интервю също предлагат уроци.За няколко месеца ще го научиш.Или пък ако знаете Английски си говорете на него.

W,16

6.   Няма лошо от малко летен флирт и хубави тръпки, но внимавай и си имай едно на ум.

7.   Искаш да ми кажеш, че си на 17 години и не можеш да скалъпиш дори едно изречение на Английски cама ли?

8.   Не уча английски в училище и не умея да го използвам без помощта на гугъл

9.   Извинявам се за грешката в заглавието не съм забелязала промяната от автокорекцията

10.   Не разбрах проблема. Езикът ли е проблем? Остави... Скоро ще се върнеш в България.