Споделена история от Тинейджърски

Едно момче
Здравейте! И аз реших да споделя нещо, което ме измъчва и не знам какво да правя вече... има едно момче, което ме кара да изтръпвам... дългогодишни приятели сме и нз как се стигна до тук. Страхотно се чувствам в негово присъствие. той пръв ме потърси и сега не мога да спра да мисля за него. Лошото е, че ме търси, когато е пил - оправдава се, че иначе няма смелост.

Разбрахме се да не разваляме отношенията си, но нз как да се справя... когато ми пише излизам с него - всичко е супер, но последният път като ми писа аз му отказах и го накарах да отложим за следващия ден. Писах му, но не ми отговори. Писах му отново и му казах, че е страхливец, че ме търси само като е пиян, че не очаквам нищо от него - просто за кефа... и нз какво да правя. Казвам си, че няма да съм слаба, но като ми пише и омеквам. Той сам ми е казвал, че не иска приятелка, дори мисля, че е много зависим от околните... всяка вечер като изляза се оглеждам за него и знам, че не е редно. знам, че той не се тормози така, както аз се тормозя заради него... и искам да го накарам да излезем, защото той си стои в тях и нз как да стане това. опитвам се да му обясня, че искам приятелско излизане, но пак не упсявам. Моля, дайте ми съвети - каквито и да са. Споделям това тук, защото знам, че не ме познавате и аз не ви познавам и така ще ми е по-лесно да приема мненията...

Коментари

1.   Но ти сама казваш че си излизала с него ''когато ми пише излизам с него''. Имаш предвид че оттогава вече не иска да излезете ли?

2.   Изхвърли този използвач от живота си. Страхотният поет Дамян Дамянов е казал:

"Ще потъжа, ден - два ще ми е криво, ала от скръб едва ли ще умра"

Ще си харесаш друг. Гледай да е по - читав. А за тоя - тотален игнор. Да се научи, че не си му на повикване.

Борония