Споделена история от Тинейджърски

Забременяване при петинг?
Практикувам петинг с приятеля си от известно време и наскоро се появи въпросът с нежеланата бременност. Не е свършвал в или по мен, но доколкото знам, сперматозоиди има дори в предеякулационната течност.

Възможно ли е да забременея, когато търка члена си в половите ми органи - независимо дали свърши или не?
Девствена съм, между другото.

Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Ако е без презерватив - да. Не му давай да си търка члена в половият ти орган без презерватив.
*Яса

2.   Вероятността е нищожна, но все пак я има, така че за да сте спокойни просто използвайте презерватив. : )

3.   няма как, не слушай горните две...
Петингът е много хубаво нещо, добре сте се насочили!
Нека не свършва върху срамните ти устни.
Даже при секс, ако не свършва в теб, вероятността да забременееш е „само“ 20% - българите масово практикуват този уж безопасен секс, а ти питаш за едно просто търкане - НЕ, НЕ МОЖЕ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ, докато той не свърши върху срамните ти устни поне, ама и тогава не е толкова вероятно.
Петингът е хубаво нещо, но не се изразява само в търкене на половите органи - обърнете внимание на партньора си с ръце, с език... позата 69 е сигурна, експериментирайте. Може да включите и разните му играчки...
Ако все пак решите да направите следващата крачка, задължително използвайте презерватив. От сега си носи винаги в теб, никога не знаеш.
Ако по религиозни и т. н. причини пазиш девственността си обаче, продължавайте както до сега.
Успех и много удоволствие!

4.   Много моля всички медицински грамотни експерти тука да ми извадят статистика на вероятността авторката да забременее от предеякулационна течност при идеални условия - готова за оплождане яйцеклетка, стайна температура и т. н. Изключително ми е люботпитно също дали те самите са забременели по този начин или познават ли жени, оплодени по този начин. И чисто медицински погледнато при липса на пукнат фоликул дали пак има вероятност да се забременее като изключим ония един процент, който се използва в статистическите методи и модели, за определи случайността без която не може...

5.   4, аз съм 3 - тези 20% не съм си ги измислила аз, а и става дума за вероятност да забременее жена, ако една година прави така СЕКС (с пенетрация) - през тази година си имс 12 оволации и доста възможности и да - познавам много жени, при които станала „белята“.

За конкретния въпрос при момичето - няма възможност да забременее при петинг, тя пише, че той дори не еякулира в-у срамните и устни - значи и този 1% вероятност теоретична го няма, според мен и няма защо да се страхува.

6.   В предекулационната течност наистина има сперматозоиди. Освен това, при тийновете са в по - голямо количество, отколкото при големите мъже (заради хормоните). Макар и малък, рискът от нежелана бременност е на лице. Не си заслужава, заради една несложена гума да се поема риск и да се притесняваш. Ползвайте презерватив винаги.

7.   Номер 3, не лъжи момичето!!!

8.   До Номер 3/5 от номер 4 - Ъъъъ кой говори на теб бе моме? ! Като не си разбрала за кой се отнася, а именно 1 и 2, не се излагай, ами трай. И за твое сведение при една от 12 овУлации се отделя негодна за оплождане яйцеклетка. И за да бъда по-точна в коментара си - желая статистика на жени забременели от петинг. СА СТАНА ЛИ ТИ ЯСНО? !

9.   Да забременее девствена ха ха втората дева, ако се казва и Мария. №3 значи след като дева Мария е била девствена може да е забременяла от петинг щом според теб има процент вероятност.

11.   Аз лично не съм чувала за бременна девствена жена, че и без еякулация на мъжа. Някой да сподели, ако знае.

12.   В никакъв случай не слушай номер 3!! Ама в никакъв!!
*Яса

13.   Малко вероятно, но винаги има изключения. Не е ли по-добре да си правите нормален секс, но с презерватив или с противозачатъчни? Имам предвид, ако практикувате петинг, за да няма риск от забременяване. Ако обаче не си сигурна и не си готова са секс - това е друг въпрос. въпреки, че то както го описваш почти няма разлика - само формално имаш някаква девствена ципа, а иначе почти всичко друго е налице.

14.   Номер 11 как бе аз съм чувал- дева Мария :) :)))))))

Аз съм съгласен с номер 3 с уточнението че може да се забременее но да кажем че вероятността е 1:10 000 примерно

А лично според мен дори и да свършва момчето по срамните ти усни шанса е изключително малък (е стига да не си на челна стойка и всичко се изтече в теб)

Абе жени (ако има тук такива) я се сетете колко време правихте опити за бебе малко са тези които забременяват от 1-вото свършване в жената.
При нас лично стана след около 6 месеца редовен секс и свършване във влагалището ( с уточнението, че не сме следели овулацията)
Така че може да си направите изводите какъв в шансът за забременяване от потъркване на възбуден пенис върху клитора на момичето за мен шанса клони към НУЛА.

17.   С моят приятел практикувахме нещо като петинг. Тъй като обичам това момче и искахме да направим нещо по-така. В смисъл - целувки, прегръдки сещате се ;д. Не сме правили истински секс. Но преди да го направим се допитах до гинеколога ми, майка ми и леля ми! Не знам дали с този коментар ще помогна по някакъв начин на авторката, но според мен дори и преди секс, дори и преди петинг трябва да се поразровиш. Все пак не искаме бебета на 13-17 години ;).

~Дисни~ 13 год.

18.   A има ли вероятност да се забременее при търкане на члена през бельото на момичето и без момчето да е свършвало а само от предеякулационната течност? Извинявам се на авторката на която най- вероятно не помагам :)

19.   Не му мислете много, а изживявайте мига!!