Споделена история от Тинейджърски

Самотно момче
Реших да пиша тук, защото отново поредна вечер съм сам и самотен и няма с кого да изляза да се забавлявам или нещо подобно. На 18 съм и уж сега е времето да излизам най-много и да ми е забавно, а всъщност не е така. Уча във Варна, но по принцип не съм от тук и нямам много приятели. Имах сериозна връзка 1 година, но завърши преди няколко месеца и вече съм я преживял. Без да се хваля, но съм външно хубав и ме харесват момичетата, но имам много различен характер от този на другите момчета и досега не съм намерил момиче, което да е като мен и с което да мога да бъда себе си. Падам си романтичен, гледам романтични филми и искам момиче като от там. Бих подарявал рози на момичето си, бих и написал стихотворение, бих правил дълги романтични разходки, а след това бих правил страстна любов с нея. Разбира се не искам да правя само тези неща, обичам разнообразието, обичам и да ходя на диско примерно и на кафе, но не прекалено често. Като чета из интернет всички жени и момичета искат това, а всъщност не съм срещал нито една такава. Всички момичета, които ми харесат външно, след като започна да ги опознавам разбирам, че са лигли, егоистки, редовно пушещи и пиещи, надути и имащи се за най-великите. Може проблема ми е в това, че съм на 18 и искам сериозна връзка, а момичетата на моята възраст не търсят това, но пък по-големи от мен няма да ми обърнат внимание и в крайна сметка пак ще съм си сам. Кажете какво трябва да направя според вас? Дайте ми съвет

Коментари

1.   Здрасти! Аз съм момиче, няколко годинки по-голяма съм от теб, но бих ти обърнала внимание. Мисля, че бихме си допаднали. Но не съм от Варна.
Иначе ми прави много добро впечатление, че търсиш сериозна връзка на тези години. Похвално е!

2.   Олеее само като чета поста и направо... ти си момчето- мечта!! Направо съжалих че сподели не е сайт за запознанства :/
И на всичкото отгоре си от Варна... ;х та защото и аз съм от Варна де. :Д Не вярвах, че са останали момчета като теб честно... накъдето и да се обърна все повърхностни хора срещам. Та явно и ти се сблъскваш с такива.

Съветвам те да не се отказваш! ( и себе си съветвам същото) Ще срещнеш момичето за теб, когато най- малко очакваш!
Успех!

3.   Здравей! :) Момиче съм, на 17. Знам, че е много трудно за хора като нас, различаващи се от масата, да намерим половинката си, но мисля, че все пак е възможно. Предполагам, че с визия, интелект и добър характер никой още не е останал сам. Ако беше като другите вече щеше да си имаш една прекрасна "кифла" и със здраве да си я ползваш. Вярно, нямаше да разбира какво й говориш, щеше да те мъкне по чалга клубове... е, и? Нямаше да се чувстваш по-добре, бъди сигурен. Момчетата около мен са пълни отрепки, хора с извратено мислене... отвратена съм. Ако същината на връзката е секса, а секса опира до 15 минутно блъскане насам-натам - не, мерси. Трябва да търсим истинското. Това често опира не само до търсенето, но и до изчакването. Някъде, някое прекрасно момиче те очаква и ще бъдете много щастливи, сигурна съм. Стискам палци! :)

4.   Да ти определено си ''момчето мечта '' всяко момиче би и харесало да и подаряват цветя или пък да и пишат стихотворения ама някои днешни девойчета не го оценяват и не знаят колко изпускат ама това си е за тях. Ти въобще не си съсипвай живота гледай напред да не ти пука и споко всичко ще се оправи щом имаш такива качества УАУ завиждам и на тази която ще е с тебе аз все още търся такъв принц но оВи не го намирам все попадам на някакви изпаднали лигльовци....
f17

5.   Автора си пише сам коментарите

7.   Всякаш аз съм го писал това (темата). Просто ти търсиш 18 годишни, но тия момичета все още им вее вятър покрай ушите. И аз съм 18 годишен, и ти казвам че момчета като нас ще ни забележат малко по-късно. Когато вече момичетата разберат че момчетата с които се срещат са олигофрени и ще потърсят нещо друго, това което им липсва на ония, но го притежаваме ние ;) Но не казвам че няма свестни момичета на нашата възраст, просто повечето, пак са свестни де, но си търсят е такива- олигофрени, все пак опознават хората и т. н. Но честно казано виж истината. Олигофрените са до едно време - те са само в началото. Но после като момичетата се осъзнаят и търсят момчета като нас и така и си намираме ние приятелки и им доказваме че не всички момчета са свине :)

8.   О ДА! Така е! Като станем на по 30 години, ще ни търсят като невидели. Ще ни се лепнат и ще ни смучат кръвчицата като пиявици.

Аз лично не съм съгласен да бъда "оценен" след като пиклата е била клатена 10 години от батковци по дискотеките...

9.   е верно е, както казва номер 8, и между другото аз съм номер 7, и казвам че си е вярно това, но все пак има момичета (свестни) които първо не ти обръщат внимание, а обръщат на ония разпущените и тръгнат с един и видят, че не е свестен, тръгнат с друг, и пак същото, но говоря за тея които на време са се осъзнали и тези, които търсят любов, а не търсят секс, но просто си мислят, че тея пияниците ще могат да им дадат любов, но едва ли не, няма и един месец и осъзнават че не са с подходящия и така след 3-4 мимолетни връзки, без никакви сериозни неща и сексове и т. н. започват тея момичета да обръщат повече внимание на вътрешната красота, отколкото на външната :) и лека полека осъзнават какво наистина искат и знаят да се предпазват и наистина се предпазват повече :)

10.   За предпочитане търси тихи и срамежливи момичета, те са добри и с течение на времето като ги опознаеш се отварят. Но за тях им трябва повече време. В повечето случай са даже незабелязани под носа ти.

11.   " 5. Автора си пише сам коментарите " - Ахахахахахахах луд, луд :D.. съжалявам за спама, не се сдържах.

12.   сякаш си моето второ АЗ!момиче съм на 17 ,пиши ми на скайп:.......

модератор - в твой интерес не публикувах скайпа ти - има доста хора, които щяха да злоупотребят с него и спокойствие нямаше да имаш.
Съветвам те, ако искаш да публикуваме контактна информация по изключение, за да си пишеш със самотното момче, да изпратиш мейл адрес, КОЙТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е фиктивен и да не е свързан със скайп и фейсбук профили.
Надявам се на твоето разбиране, правим всичко в твой интерес.

13.   "Като чета из интернет всички жени и момичета искат това, а всъщност не съм срещал нито една такава. " МДааа :(

14.   Здравей мило момче! Аз съм момиче на 20 години и все още си нямам никакви приятели. Възхитена съм от това, че си такъв какъвто си. И бъди такъв! Не се отчайвай, не позволявай самотата да те победи! Рано или късно ще си намериш някое мило, романтично, умно, добро, свястно момиче(въпреки, че има сега много отракани, лигави, разглезени и глупави момиченца дето се правят на какички). Имай достойнство и не бъди като другите "мъжкари". Такива муцуни има навсякъде. жалко, че те са за предпочитане, от страна на многото кифли в България. Не се отчайвай, погледни - някое момиче ще забележи твоето достойнство, духовна красота и чар. Наблягай особенно върху духовната красота, защото това е много силно качество. Именно товаще те направи по-силен от безмозъчните фиттнес момчета. желая ти успех!

15.   Трагедията на всички е, че търсят хем перфектни красавици, хем страхотни хора. В нашето време властват надути и красиви курасани и кифли... Е, срещат се и от исключенията, но не знам. Аз лично дори и не търся, то насила не става. Ако дойде някой ден изненадващо ще е хубаво

18.   Здравей момче! Ами аз какво да ти кажа, аз съм като теб, винаги съм искала сериозна връзка, но и аз като теб не мога да намеря моето момче(мечта)! Да ме обича, разбира, подкрепяме, да ме приема такава каквато съм, да не ме лъже! От много време го търся и вече ми писна! Искам и аз като приятелите ми да имам до себе си някой на които да разчитам, споделям, да ми връща усмивката на лицето, да съм щастлива с него!

20.   Човек ти си едно към едно като мен.. като прочетох написаното от теб все едно четях моята история.. и аз съм на 18 и също си падам по романтичен и искам сериозна връзка на тези години, но както каза ти момичетата на тази възраст са от голямото добро утро.. все едно майка им е английската кралица :Х Радвам се, че поне несъм единствен с такива ранни намерения за сериозна връзка.. колкото до проблема "ни" чесно да ти кажа незнам дали има решение.. мисля че трябва да искараме още година две и дано тогава сме "батковци" на които може да се лепне някоя :)