Споделена история от Тинейджърски

Обичам я, мога ли да я спечеля отново?
Аз съм момче на 16 от Търговище.
Всичко започна краят на февруари...
Докато разглеждах снимки в instagram попаднах на снимка на едно момиче от Попово. С нея сме се срещали не повече от 2 пъти, видя ми се много красива и реших да ѝ пиша( тя е по- малка от мен с 1 година). Главният проблем беше, тя не е като повечето момичета които познавам учи в Търново прибира се само събота и неделя като цяло е доста заета за 15 годишна... Та писахме си около седмица ден и нощ почти без почивка. През това време аз се влюбих в нея, сякаш на шега.
Една вечер ми прати скрииншот от нейн чат с друго момче което я обижда, аз естествено се ядосах. И тук идва грешката ми реших да се направя на мъж и почнах да се разправям(знаейки, че е почти невъзможно това да ми спечели бонус точки) тя се ядоса започна да ме обижда, аз се опитах да я успокоя(не стана). Та реших просто да си легна и да изчакам до сутринта. Като се събудих видях че ми е писала съобщение в което се извинява, помислих че ми се е разминало(не беше). Цял ден не ми писа( обикновено сутрин тя започваше чата) От тогава почна да се държи различно. По- късно разбрах, че нейни приятелки са я накарали да ми се извини. (Преди време я бях поканил на среща съгласи се, каза ми че съм бил първият свестен който ѝ пише, но тогава имаше много сняг и ако бях отишъл при нея имаше голяма вероятност да не мога да се прибера за около седмица(естестввно това не ме интересуваше заради не бих направил всичко)Тя ме разубеди под предтекст че се притеснява за мен. ) Писахме си още около месец през който 2 пъти я каних на среща и двата пъти ми измисли някакви много глупави оправдания( двете предложения бях в интервал около 2 седмици) Така се отказах. Беше ми много гадно за няколко дена. През тези дни един приятел ми помогна да я "забравя". Така си мислех до преди няколко дена...
СкандаУ бяха в Попово аз и още 5 момчета отидохме(и тя беше там). Опитвах да не ѝ обръщам внимание. Концертът приключи и можехме да се снимаме с Лъчо и Тото. Пред тях маше полицай които в един момент решиха че трябва да ни изблъскват назад (тя беше на 3 метра от мен и през 2 минути поглеждах към нея) в този момент единият полицай я бутна. Тогава сякаш някакъв огън се запали вътре в мен тръгнах към него със свит юмрук( щях да направя голяма глупост) в последният момент един приятел ме спря. От тогава не мога да си я избия от главата(мисля че наистина съм влюбен). Та въпросът ми е какво да правя дали ако пробвам отново ще ме отреже или просто да се опитам да я забравя моля помогнете ми.

Извинявам се ако има правописни грешки просто не съм на себе си...

Коментари

2.   Започни сериозен разговор с нея. Кажи им искаш ли да сме заедно или не. Просто бъди искрен с нея ако не се получат нещата. Се опитай да я забравиш. Успех