Споделена история от Тинейджърски

Как да го забравя.
Здравейте. Момиче на 15 съм. Значи преди около месец си писах с едно момче което живее в моя блок. Винаги когато излизах и го срещах той ме гледаше обаче аз тогава не обръщах внимание. Писа ми да излезем. Излезнахме. Почнахме да си пишем всеки ден. Беше ми изпратил как беше написал моето име на пясъка на морето. Беше доста мило. В квартала има две бесетки една до друга и той седеше с неговата компания на едната бесетка а аз с моята на другата. Неговата компания е само от момчета а моята само от момичета. Харесах си го. Много.. Изглежда много свестен. Последния път аз седях на едната бесетка с 2 мои приятелки и той дойде с още едно момче и седна при нас. Пита ме кога ще излизаме и ме покани на кино. Аз попринцип съм много срамежлива и една такава свита.. Прекарах почти целия ден с него. Той след 2 дена заминаваше на море. На другия ден му писах кога ще излизаме? . Отговори ми че му излезнала работа и че нямало да бъде днес. Доста се саднах. Същия ден видях цялата му компания отиваха на някъде. След това и той отиде при тях. Замина за море. Като се върна качи снимка с едно момиче със същото име като моето. На другия ден дойде едно момче от неговата компания при нас, защото той харесва една моя приятелка. Тогава направих най-голямата грешка. Напих се и почнах да крещя неговото име. Колко го обичам защо направи така с мен и т. н.. Постоянно съм прегръщала и съм се натискала на този от неговата компания а аз по принцип него изобщо не го харесвам и като човек... Докато съм била пияна съм ревала и съм съжалявала. Правила съм много глупости.. Това момче за което ви разказвам е казало аз видях че тя е много добра и свястна и за това не искам да съм с нея защото ще я нараня. Какво означава да ме нарани? Нали трябва да се опита... Не сме си писали от 10 дена а го виждам абсолютно всеки ден. Вече дори не се и поздравяваме. Правя се че не ми пука но вътрешно умирам. Вчера минах с брат ми по една тясна улица и се бях разревала и казвах защо направи така с мен какво ми е на мен и в същото време мина той и неговата компания и ме видя Как плача. Гледаха ме.. Умрях от срам. Когато и да кажа нещо за него го виждам. Не знам каква е тая съдба. После се прибирахме с брат ми и беше тъмно и идваха три момчета. Единия от тях беше той ама аз в тъмното пак не го познах и говорих на брат ми за него. Не знам дали ме чу. Мисля че се разминах този път но не знам. Същата вечер качих чат с едно момче Как си пишем колко се обичаме и че съм щяла да бъда вечно негова и т. н.. Това момче няма значение кой е не ми се обяснява и за това.. Качих го с цел да види че не мисля за него и че нямам чувства макар че доста съм хлътнала. Днес пак го видях. Стоеше на другата бесетка и дори не ме погледна. Хора какво да правя.? !!! Не издържам. Почна да се занимава с мен и ме остави. Поне си е казал че не иска да е с мен защото ще ме нарани. Сега ще ми кажете да го забравя. КАК ДА ГО ЗАБРАВЯ. ЖИВЕЕМ В ЕДИН БЛОК. ВИЖДАМ ГО ВСЕКИ ДЕН.... Невъзможно е. По цял ден той ми е в ума. Само той.

Коментари

1.   да ви имам проблемите :D:D малка си, ще го израстеш, като толкова го харесваш му кажи... не е като да сте в различни континенти. Пък ако искаш да го забравиш, си намери друго гадже и така