Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, но той си има приятелка
Здравейте! Реших да споделя моята история. Бях на 14 когато започнах да се виждам с едно момче, виждахме се само в събота и дори нямаше и месец. Той е по-голям от мен с 5 години първоначално, когато се виждахме в неговта къща само се целувахме и говорехме на всякакви теми дори секс, но не сме правили той ми каза, че без да го искам няма да правим нищо и знам сега ще си кажете ( 14 годишна пикла говори за секс), но не сте прави добре е когато едно момиче се интересува от тези неща, а не един ден да се случи нещо и да съжелява цял живот, лично аз не съм тръгнала да правя просто е добре да се интересувам. После спряхме да се виждаме. Искам да подчертая, че не мислех за училище, нито за оценки, нито за бъдещето. Момиче съм което не излиза много често от вкъщи с приятелки или нещо подобно, помагам на майка ми и така. След време тоест миналата година не знам точно коя дата, беше февруари месец 2017, виждахме се няколко пъти през 2016 попринцип тогава започнахме да се виждаме и така миналата година 2017 се виждахме пак няколко пъти. През тези дни бях истински щастлива, а рядко бях, защото имам семейни проблеми и така, когато се виждахме говорехме за много неща аз му се възхищавах, за това което е самият той беше мил, не пие, не пуши, не обижда момичетата, не се подиграва с тях, умен е, възпитан. Исках да бъда като него Женски вариант. Аз исках да спрем да се виждаме беше ме страх, че майка ми ще разбере и ще имам проблеми, след като спряхме да се виждаме той си хвана приятелка това се случи март - 2017 и до днес са заедно. От 2016 не съм спряла да мисля за него буквално всеки ден. Дори след като разбрах, че вече е обвързан и през тази година на сам не съм спряла да мисля за него две години вече почна трета всеки ден. Аз се радвам за това, че е щастлив с това момиче след като са заедно вече година и нещо, никога не съм си помисляла да се опитвам да ги разделя или нещо подобно радвам се, че е щастлив. Просто той промени начина ми на мислене, отношението ми към хората, накара ме да се замисля в бъдеще да не пуша, да не пия. Дори толкова ме промени, че почнах да мисля за бъдещето и почнах да уча вече имам хубави оценки и дори искам да следва в университет. Той за мен е перфектният имам спомени с него и случки, който не съм написала, защото ще стане много дълго. Искам съвет дали да му кажа как се чувствам и какво мисля, че е променил в мен това, че той е обвързан е единствената причина да не му кажа всичко което искам да, му кажа. Ние и сега се засичаме даже искам да подчертая, че се засякохме на рождения ми ден и той ми пожела да срешна човека, който да ме направи истински щастлива. Когато се засечем се поздравяваме говорим си няма проблем в това не е спрял да ме закача. Забравих да напиша, че когато се виждахме и бяхме в тях той ми каза, че му идва от вътре да ми каже, че ме обича, а едно 20 годишно момче не го казва просто така не съм спала с него ако си мислите, че го е казал колкото да ме вкара в леглото, защото ние лежахме и се прегръщахме имал е възможност просто не е такъв да го направи. Приемам всякъкъв съвет дори и критики. Искам да добавя, че много го обичам живота си бих дала без да се замисля, всичко давам за него.

Коментари

1.   Мисля, че не е удачно, да му споделяш такива неща, предвид, че е обвързан. А и не е сигурно, че ще се почувстваш по - добре, след това, ако го направиш.

2.   Не го пипай човека защото си има гадже. Не е честно спрямо нея. Замисли се как ще се почувства тя ако разбере че някоя пипа нейното момче. Постави се на нейно място. Писано е от Бог - Не прелюбодействай и не пожелавай нещата на ближния.

3.   Аз пък ще те посъветвам да му кажеш. Мисля, че трябва да знае щом толкова много ти е помогнал да се развиеш в положителна насока. Не мисля, че има нещо лошо човек да сподели мислите и чувствата си. Напротив, дори и да няма положителен резултат, това говори много добре за теб, защото в днешно време повечето хора са студени и ги е страх да показват чувствата си, страх ги е от това да не изглеждат слаби и уязвими. Номер 1, 2, какво като момчето си има приятелка? Тя не е казала, че ще се опитва да ги раздели, просто ще сподели чувствата си. Да не е забранено? От друга страна не се знае какви са отношенията с приятелката му. Ако е свястно момче, не виждам проблем да му сподели и дори да си останат приятели. Естествено, ако не беше свестен, тогава нямаше да има смисъл да му казва, но сега си заслужава. Опитай и каквото стане.

4.   Абе има, има ама и те рано или късно ще скъсат. Мога да разбера как се чувстваш, но съм сигурна че като се влюбиш в друго момче ще го забравиш лесно. Да гадно е, като се има в предвид, че сте се целували и сте се прегръщали а сега само се засичате и са ти останали само спомените, но може и това да е писано. Може пък след време пак нещо да стане. Тва, че има гадже не значи, че ще удъртее с нея. Момиче на 16 съм имала съм само едно гадже и никога не съм имала първа целувка, но понякога ми е кеф, защото като си по-малък и имаш такива спомени, после много боли, но казвам ти. Като си хванеш друго момче ще го забравиш. П. С. Ако скъса с тая му го кажи, за да ти улекне, може да се замисли малко колко добро момиче си и така (укоражавам момичето само, да не някой да каже ся нещо лошо):Д... Успех!

5.   Той просто иска да те използва за резерва миличка, съжалявам че ти ще ти разваля прекрасните представи, които имаш за него, но това е самата истина! Най - добре спри да се занимаваш с него и го изтрий от всякъде от телефона, от месинджър, от Вайбър!

6.   Благодаря номер 1, 2 и аз също бях на мнението да не му казвам нищо, защото е обвързан. Номер 3, 4 благодаря и на вас за съвета може би ако събера смелост ще му каж. Да подчертая нямам за цел да го разделям с приятелката му просто искам да знае, че ако не беше той сега нямаше да съм това, което, съм. И номер 5 благодаря ти за мнението, но не смятъм, че си права, защото той не е такъв!