Споделена история от Тинейджърски

Да го забравя ли?
Здравейте! Реших да пиша тук и да споделя с вас моята история тъй като всички ми дават различни съвети и не знам, какво да правя много съм объркана. Разделих се с момчето с което бяхме заедно 7 месеца. С него много пъти сме се разделяли, но на края винаги се сдобрявахме, но не и сега. Сега всичко е различно, той скъса с мен поради неговата ревност същност причината беше защото отидох с леля ми на басейн. А той не ми позволи защото съм можела да направя нещо с някой и го беше страх. Въпреки това отидох защото нямаше как да откажа на леля ми, която почти не виждам а, тя си дойде заради мен. Аз не съм виновна във случая тъй като не съм направила нищо лошо. Аз държа на него и никога не бих му изневерила защото, той е единственото момче, което съм обичала истински и, което ме е обичало така. На 16 години съм и сега сигурно си мислите как една 16 годишна говори за любов и как е обичала, но не е така може да съм на 16 а той на 15 но нашата обич и любов беше истинска а не някакво тинейджърско увлечение. Той не казваше толкова често мили думи и, че ме обича но го показваше. Даваше всичко за мен както и аз за него. С него си говорехме на всякакви теми винаги беше до мен, както и аз до него. Винаги ми помагаше във всичко.
С него, както казах много пъти се разделяхме за някакви дребни неща. И винаги страдахме и двамата. Сега последният път една приятелка ми каза че не си заслужава всички са на това мнение и искат да съм щастлива но аз мога да съм само с него а те явно не го разбират, защото много пъти съм плакала заради него. Сега последния път ми писа край след 2 часа ми поставяше условия ако искам да съм с него и искаше да се променя. Даже ме излъга, че си има приятелка, защото каза, че го е страх да не направя нещо и да си съсипа живота и да му тежи цял живот. Тази приятелка ми каза че ако се събера с него забравям за нея а аз не искам да я губя. Тя не иска да съм с него за мое добро и я разбирам. Но аз не мога да го забравя и искам да ми дадете съвет какво да направя и да се боря ли за него. Защото има едно момиче, което ми каза щом го обичам и той ме обича да не се отказвам. Моля ви помогнете ми какво да правя много зле се чувствам след раздялата. След като се обичаме и искаме да сме заедно какво да направя и какво да кажа на приятелките ми за да ме разберат.

Коментари

1.   Реших да не подминавам темата, защото вярвам, че ще помогна. Аз съм в подобно положение, всички ми казват да го оставя, с изключение на няколко души. И двамата сме с много недостатъци, даже той иска да ме оставя, макар че има достатъчно нетърпими неща, които ме предизвикват да го направя аз. Няма много логика да се връщам, даже се и унижавам, но така искам - така правя. Но това съм аз.
Направи го, както ще ти е най - добре, отговора е в теб, не в някой, който те съветва, дори и съветът му да е градивен.
Ама за възрастта ти... Какви изневери на 16? !? ! .. Аз съм ти кака, с около 7 години по - голяма и във връзка от 3 години. Да ти кажа, възрастта има значение. Но, ако любовта ви е истинска, ще сте заедно и занапред.... Макар, в този живот да е много трудно.

2.   Какво значение имат приятелките и тяхното мнение... Гледай единствено собствените си интереси и желания. Това е твоя живот и го изживей на макс, без да се интересуваш от хорското мнение, който иска да те подкрепи и да е с теб до край, ще бъде въпреки всичко. Истинските приятели биха те подкрепили във всяко едно отношение.