Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво става с мен?!?
Здравейте, аз съм момче на 13 години и имам чувството че нищо не ми върви. Свиря на пияно, имам си и хоби да събирам стари училищни вещи и диапозитиви, и уча сравнително. Но, един от най-добрите ми приятели, момче, се развива много повече от мен а е по малък с една година. И не е само той. Когато започна да се сравнявам със него, имам чувството че съм някакъв тъпънар. Той има хиляда пъти по-хубаво тяло от мен, той не тренира а има мускули, в крак със всичко е, слуша модерна музика, и се развива много повече от мен. Момичетата много го харесват, и той каза че баща му е казал че 8-ми клас има вече сексуални контакти. Обаче като се замисля за мен, ми се доплаква. Аз започвам 8-ми клас а съм нисък, не се развивам и съм много смотан... Грозен съм и никое момиче не ме харесва, дори ме харесват ДВАМА, не един гейове... Не знам какво става със мен? !? Мои познати и други момчета и момичета понякога ме обиждат, имаше една компания на един мой добър приятел дето обикаляше по изоставени места, и на мен ми викаха мекицата, щото съм бил като мекица... Та, въпросният мой приятел /не предният/ му бях споделил че харесвам едно от момичетата. Той каза че не е лоша, и че той НЕ я харесва, а тя ме отряза и отхвърли. И след един месец те ми споделиха че са тръгнали, все още ми е тъпо... Щях да се залея със солна киселина... Имам чувството че ще си остана сам, толкова нисък и смотан... Споделете мнение по моята история...

Коментари

1.   Хората се развиват с различна скорост. Това, че на 13 си нисък и кльощав съвсем не означава, че на 23 няма да изглеждаш перфектно. Едва в началото на пубертета си имаш достатъчно време да пораснеш. Освен това можеш да се запишеш да тренираш нещо и това допълнително ще се отрази добре на тялото ти. Обаче не се шашкай! В моя клас имаше едно момиче, още на 12 беше супер висока, ама сякаш на 13-14 спря да расте и си остана с почти същия ръст, а в същото време имахме едно момиче, което беше много нисичко, ама после като дръпна... та сега и двете са с почти еднакъв ръст. За това няма смисъл да се сравняваш с никого, само гледай да не качиш килограми и да станеш дебел и отпуснат, пък за ръста-колкото ти е заложено-толкова ще пораснеш.

2.   Ох, Боже.... Да, знаеш, че времената са трудни. Вие, децата, се развивате по - бързо физически вече... Желая ти да отстояваш на собствените си разбирания, или поне доколкото можеш!
Стойностите хора в този живот често не се чувстват на място, всичко в живота е изпитания за човек, които той трябва да се опита да вземе успешно.
Направо ми е болно как деца говорят за секс, гейове и едва ли не е нещо нормално, а не е. А навсякъде се пропагандира как извращенията са нормално нещо, и да на 12год е извращение да мислиш за секс! Да харесваш момиче на тази възраст означава да се държите за ръка, да играете заедно.. и след 5 години да целунеш момиче за първи път не е късно, изобщо даже не е късно. Ще има време и за другото, като станеш на 17год е нормално, каквото и да говорят и правят връстниците ти. И на 20год е добре за първи път да се прави секс. Аз на 17год го направих за първи път. Но си мислех за други неща тогава, спортувах..
А живота е пред теб, какви солни киселини.. Занимавай се с твоите хобита и се моли на Господ да ти прати приятно обкръжение от приятели.

От една много красива мацка, но родена през 90 - те ;).