Споделена история от Тинейджърски

Осъзнах че я харесвам, а няма как да я имам.
(Пиша историята за втори път)Аз съм момче на 15 години. Наскоро осъзнах, че харесвам едно момиче(нека я наричаме "Ф"). Аз и моите приятели се запознахме с: нея, една нейна приятелка и един техен приятел. Веднага щом я видях си помислих, че е много сладка. Излязохме няколко пъти, но все бяхме много хора и нямаше какво да направя. Тя не си използваше фейсбукът тогава и нямаше как да й пиша. След това обаче те ни запознаха със една тяхна приятелка и някак си се получи така, че тяхната приятелка почна да излиза с нас а те спряха. Тъй като нямах контакт с въпросното момиче просто реших, че няма повече да чуя нищо за нея и се примирих. Започнах да харесвам това момиче което излизаше с нас, обаче тя ме харесваше само като приятел. След известно Ф започна да си използва фейсбукът. Почнахме да си пишем често. Тя изведнъж почна да ми говори за нейните проблеми. Като цяло малко се сближихме. Почти винаги като й писах тя почваше да ми разказва за нейните проблеми. Когато разбра, че нейната приятелка ме е отрязала ми писа за да види как съм. От няколко месеца вече си пишем и наскоро осъзнах, че изпитвам нещо към нея. Доста е странно понеже сме се виждали само няколко пъти. Има обаче няколко проблема:

1)Има гадже, който до колкото разбрах е доста ревнив. Тя казва, че го обича въпреки, че според мен не го обича чак толкова колкото казва, понеже от няколко дена се чувства гадно заради някакво друго момче(първото й гадже).

2)Нямаме повод да излезем. Няколко пъти сме говорили за това защо са спрели да излизат с нас и тя каза, че може някой път пак да излезем ама това все още не се е случило и не мисля, че ще се случи. Ако ми кажете някакъв начин по който да излезем само двамата, но да не го смята за нещо странно ще се радвам.

3)Дори и да си няма гадже не знам дали ще ме хареса. Според мен има някакъв шанс ама не мога да бъда сигурен.

Е какво да правя? Да се опитам ли да направя нещо по-въпросът или просто да се откажа?

Коментари

1.   Всеки ден, всеки час, всяка минута и секунда някой някъде по света иска нещо, което не може да има.... дотук нищо чудно.
Можеш спокойно да опиташ. По-добре да опиташ и нищо да не стане отколкото да не опиташ и тогава 100% нищо няма да стане.