Споделена история от Тинейджърски

Аз съм на 16 и съм дебел.Проблем с гаджетата
Добър вечер или Добър ден на всички. Аз съм на 16 години 173 и съм 95кг. Имам приятелки но само приятелки които са ми казвали че съм забавен, аз самия също така обичам да говоря но проблема е че чакам първо човека пред мен да каже нещо. Срам ме е да поканя някое момиче заради теглото ми. Сега някои ще кажат що не ходиш да спортуваш. 2 месеца редовно всеки ден на фитнес отивах бях натрупал бая мускули обаче след това станаха проблеми с мускулите и ги качих тези 95 кг. Все пак аз не мисля да се отказваш само чакам удобния момент в който да започна и да не спирам. Та незнам как и какво да кажа, напиша на едно момиче за да се получат нещата да станем гаджета. Предварително благодаря на хората които поне ще се опитат да помогнат.

Коментари

1.   Че си дебел и трябва да отслабнеш, така е, ама на 16 за кво ти е гадже? !
Просто ограничи храните боклуци.

2.   Не отивай на фитнес ами прави много кардио квото се сетиш лягай рано ставай рано тичай и спри всичко вредно и на ден минимум 2 литра вода и най-важното постоянство

3.   Като трябва да сваляш трябва и диета и много тичане. :) Ние тук не можем да го направим вместо теб.

4.   виж във фейсбук групата на Атанас узунов за отслабван или просто казано прочети за кето диетите.

5.   Брат виж сега на 25 години съм и имам същото телосложнение като теб само че съм 93 кила и висок 1. 80 см

6.   Еми братле може да звучи малко гадно, но момичетата на тази възраст не си падат по характер и такива работи. Те си падат най-вече по външен вид и ако мислят, че изглеждаш добре ще си втълпят и, че имаш хубав характер(поради някаква незнайна причина). Просто трябва да свалиш малко килограмите. След това просто почваш да забиваш момичета и сам ще схванеш как стават нещата. Просто отиваш при някое момиче, искаш и фейсбукът, пишете си 1-2 дена и я каниш да излезете. Много е важно едно момиче да знае какви са ти намеренията тоест да знае, че ти искаш да сте гаджета, а не само приятели. Няма смисъл да се страхуваш от това, че ще те отрежат понеже доста ще те режат, но не всички. Успех!

7.   За да отслабнеш завинаги има само един правилен начин. Това не е много кардио така рискуваш да изгубиш мускулна маса и да станеш ''скини фат". Трябва да си в хранителен дефицит и да тренираш с тежести. Препоръчвам ти да проучиш въпроса по -обстойно. Разгледай ютуб каналите на Радостин Кузманов(за тренировките и не само), Ива Друмева(за храненето много добре обяснено)има и други. ИнформираЙ се хубаво преди да започнеш. Изтегли си приложението chronometer за да следиш микро и макро нутриентите и калориите си. Погрижи се първо за здравето си. Успех и ни дръж в течение. Питай, ако имаш въпроси.

8.   Защо са ти гаджета сега??