Споделена история от Тинейджърски

Обичам те мила моя
Отново си в съзнанието ми.. отново тъна в мисли за теб. Незнам къде си, незнам с кого си, незнам би ли издържала един ден да се видим пак, незнам помниш ли какво означават думите "Обичам те! ", които сме си казвали толкова много пъти, а сега не смеем да си кажем липсваш ми. Липсваш ми адски много, но не искам да ти звъня. Искам ти да го направиш. Да ми покажеш знача ли все още нещо за теб. Ще оправдаеш ли сълзите, които пролях за теб.. ден след ден, вечер след вечер дъжда от очите ми не спира. И все за теб.. сутрин се събуждам, виждайки те до мен. Вечер заспивам, усещайки те на гърдите си.. но те няма.. липсват ми дълбоките ти очи, в които винаги съм виждал безкрайността.. които винаги са ме карали да се отпусна и да забравя всичкото зло на света.. хората са казали: "Очите са прозорец на душата. " - Е.. прави са! Моментите, в които просто стояхме по пейките, прегърнати и дори да не говорехме, бяхме на седмото небе..

Незнам.. може би нямаш тази смелост.. може би си твърде горда.. може би аз имам смелостта, но искам да видя само аз ли съм така!?

И повтаряйки ми, че те дразня, че си ме опознала и характерът ми е започнал да те отблъсква, ще видиш, че не е така.. защото това е поредната проява на ревност от моя страна.. но не обичайната ревност, която те отблъсква, а ревността, която идва от сърцето и е толкова загадъчна и неописуема. Ревността, която винаги е била част от мен, но никога не е била толкова силна. И знаеш ли защо - защото никоя друга не успя да докосне сърцето ми както ти го направи!

Минахме през толкова много. Търсихме топлина при други само и само да не мислим един за друг.. ранявахме трети лица.. и какво излезе!? Било е голяма лъжа. Те страдат заради нас сега. Истината е, че няма да успеем да се забравим, каквото и да правим. Скоро ти ще бъдеш до мен, ще бъдем заедно, щастливи.. но ще бъде за кратко.. месец, може би два. Но аз ще се погрижа да бъдат незабравими. Ще си изкарам всичката болка, през която съм минал.. всичките проляти сълзи, наранената ми душа и сърце ще бъдат "отмъстени". Времето не можа да ме излекува. Време е аз да го направя..

Хората, които се опитваха да ни разделят ще млъкнат. Разстоянието, което ни делеше ще изчезне. Сърцата ни, които бяха разбивани толкова пъти отново ще затуптят едно за друго.. и ти ще бъдеш моя.. както винаги съм искал. Ще те направя моя в нощта..

И знаейки, че няма да прочетеш това, аз пиша, само и само да излея мъката си за пореден път, тъй като няма гръб.. приятелите изчезнаха. Предателите се появиха отново. Но аз не спирам да се боря. Не спирам да те чакам всяка нощ в съня си. И знам, че и аз съм ти в мислите. И това, защото си ми казвала..

И те чакам.. чакам да дойдеш при мен и отново да възвърнем нашия си свят. Светът, в който нямахме граници и пречки.. ОБИЧАМ ТЕ, МИЛА МОЯ!

И отделно, благодаря на този/тази, който/която отдели време да прочете моята история!

Коментари

1.   НЕВЕРОЯТНО!!

2.   Единственото, което мога да ти кажа е, че всичко, което си написал е прекрасно, и дано ти и твоето момиче скоро се съберете отново заедно. Бъдете щастливи!

3.   Браво! Трогна ме адски много! Много е красиво!

4.   Мило момче, хората се събират и разделят. Нищо не е същото, всеки ден сме различни. И Любовта се променя, развива, гради, узрява или се разпада.... Животът ще те изправи пред всичко това. Няма единствена любов, има много, но една остава -зрялата, осъзнатата. Но... с риск да те разочаровам, ще ти кажа, че тя не идва в тинейджърска възраст- не защото няма силни емоции, а защото няма опит, за да я сравниш с другите, да знаеш какво търсиш в другия и да го направиш максимално щастлив (а). Тази любов е една стъпчица напред, чиста и неподправена, и все пак емоционална, незряла.
А опитът ми на зряла жена говори, че само осъзнатата любов има шанс да е дълга, неостаряваща, щастлива, дълбока... За да я стигнеш, са ти нужни стъпки като тази сега. Изтрий сълзите от любовната мъка, те са горчиви, знам от опит, и ми повярвай, че това е част от твоето израстване към онази Любов, която ще те прави щастлив всеки ден.

5.   От автора: Радвам се, че ви хареса. Може би си падам романтик и не съм намерил подобен човек, за да споделя с него и реших тук да си излея мъката. А то взе, че ви хареса :) Радвам се, благодаря ви!

6.   Направо имаш дарба да пишеш - това първо. А другото е, че определено си момче с чувствителна душа, способен да дълбоки чувства, романтичен и определено влюбен.
Момиче, тичай при него, защото такива момчета не се срещат често!

7.   :))) Заслужаваш да бъдеш щастлив.
"Хората, които се опитваха да ни разделят ще млъкнат. " - И си достоен.

П. С. СПОДЕЛИ - браво, много хубаво сте написали това с жълтото за интервалът след препинателни знаци!

8.   Скъпи авторе,
Имаш голяма дарба за поезия. Това толкова ме трогна, даже една сълза се появи в ъгълчето на окото ми...

Разбирам колко сълзи си пролял, всяка капка, която е падала, ти е напомняла за момичето, което си изгубил. Ревността много пъти застава на пътя на хората и се бори със зъби и нокти да ги спре. Няма пълно щастие на тоя свят. Да, изгубил си я, но ако тя не се върне знай, че ще срещнеш много други, които ще запълнят тази самота в сърцето ти. Те ще отворят очите ти за нови красоти, нови мечти, нови мисли, нов начин на живот. Да, момичето ще остане завинаги в съзнанието ти и ти не можеш да предотвратиш това. Ще виждаш облика й във всяка капка вода, която някога зърнеш, всичко това ще ти напомня на мъката-сълзите, които си пролял. В сънищата ти ще кънти нейното име, ще си спомняш гласа й, усмивката й, очите й които са те карали да забравиш всичко. Косата й, която се е развявала от вятъра като гъста и хубава свила. Веждите й, потрепващи при различните мимики и жестове, с които ти се обяснява в любов. Миризмата й- на люляк, карамфил, роза - да, така ще я помниш ти. Моментите, в които заедно сте гледали звездите и сте посрещали слънцето, моментите, в които тя е казвала как ти си всичко за нея, а ти си се усмихвал. Когато си с нея няма нужда от думи, вие сте щастливи, че сте заедно. Ще сънуваш как танцуваш с нея, тя се смее, а ти придържаш кръста й и сякаш се носите в небесата. Да, всички влюбени са така. Затова ще кажа- живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
Любовта е най-святото и невинно нещо на света. Тя може да пламне от една усмивка, поглед, целувка.
Ти ще си спомняш моментите, в които устните й са докосвали твоите и ти си се чудел дали си жив, толкова си бил щастлив. Ще си спомняш ръката й, която нежно те е галела.

Извинете, отплеснах се. :))

Кели

9.   Не мога да повярвам че има момче което би написало нещо толкова красиво, нежно, невероятно...

10.   Ти си невероятен човек, а момичето е голяма късметлийка!

11.   Каквото и да кажа, ще бъде повторение на предните коментари. Прочетох го цялото, уникално е! Поздравления за времето, което си отделил да го напишеш и за труда, който си положил! :) Мотивира ме и аз да напиша подобна историйка за моето момче. :)

13.   Толкова е красиво! Браво момче

14.   Толкова много искам да бъда на мястото на това момиче! Струва си и болката, и сълзите и разочарованието. Защото ЛЮБОВТА е най-голямата сила във целия свят, онази чистата като капката вода, истинската-вечната. Животът без любов, не е живот-а само съществуване. Браво момче! ПРЕКРАСНО Е НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ. МОИТЕ АДМИРАЦИИ.