Споделена история от Тинейджърски

Девствен съм и асоциациален
Здравейте. На 19 съм и след няколко месеца ще съм на 20. Сам съм нямам приятели и никога не съм имал гадже. Имам големи комплекси в училище имах 2-3 приятели и един истински другите бяха срещу мене и ме псуваха и аз ги псувах, но не съм се сбивал с тях, защото съм слаб. Имам и гаден баща дето винаги ми вика и ме биеше като бях по-малък и живяхме заедно. Вече ходя рядко при него, но с годините се озлобих и изгубих приятелите си. Сега имам само един приятел от квартала, но не е истински. Никога не съм имал гадже, всъщност аз даже не мога да говоря много с момичета, като говоря с момиче се спичам и трудно говоря, а като по-малък се и изчервявах винаги. Не обичам да излизам навънка и мразя да говоря с непознати доста съм срамежлив и по цял ден стоя вкъщи. Уволниха ме от първата работа, защото не ставам и сега трябва да търся друга. Не знам дали има решение на проблема или винаги ще си остана същия темерут. Щях да отида на проститутка, но съм много срамежлив и ще се осера както винаги, имам и малък пенис 11 см и това още повече ме кара да не ходя на проститутка. Мисля, че съм безнадежден случай

Коментари

1.   Проблемът не ти е друг ами просто нямаш самочувствие. Започни да тренираш, вместо да мрънкаш. Хем ще направиш хубаво тяло, което момичетата да харесват, хем ще придобиеш самочувствие. Намери работа, в която да те бива. Преструвай се на по-уверен отколкото си. Помни, че за да те уважават другите, ти трябва да уважаваш първо себе си. Пътят е дълъг и труден, но ти имаш време. Не си безнадежден случай, но ще бъдеш ако не предприемеш нещо.

2.   Ако не се хванеш в ръце завинаги ще си в тази ситуация. Като за начало спри порното щото влия негативно на мозтк и от него ставаш стеснителен. Почни фитнес да нашравиш тяло. Купи си колело. Да ск седиш у вас е най лошото нещо щото отвикваш от социалните навици и с времето ще стане по зле. Казвам ти карай поне колело за да си навънка и почни фитнес за самочувствие.
На проститутка няма смисъл по зле ще стане. Не е същотото.

3.   Трябва да направят някаква организация за такива по-затворени хора, които не искат да са сами. Защото имат нужда от помощ със социализирането. Не знам какво да те посъветвам, аз съм от тези, които искат да са сами.

4.   И в някой пенсионерски клуб или в някоя градинка те е страх да заговориш бабите? Я не се отчайвай! Просто събери смелост и се сприятели с тях-лесно е! Не ти трябват никакви други хора и бездруго мъжете от сегашното поколение не стават за нищо! Не виждаш ли какво правят-напиват се, дрогират се и стават убийци на пътя! Така че си прав! Бабите са добра компания, няма от какво да те е страх! А относно удължаването на пениса, използвай ТИТАН ГЕЛ! Изцяло оригинален, поръчваш го по интернет, куриерската фирма не знае какво поръчваш, само трябва да изпълняваш инструкциите точно!

5.   Приятел, всичко е в главата ти.
Съветвам те да промениш напълно мнението си за теб.
Няма да стане веднага, но постепенно харесвайки всеки ден нещо ново в себе си, ще изградиш нова самооценка.
Търси качествата и предимствата, които притежаваш и постави на заден план, нещата които са извън твоят контрол.
Помисли какво можеш да подобриш в себе си и кои неща би могло да коригираш.
Намери нови хобита, които те вълнуват и се заеми с, тези които вече имаш.
Погледни се в огледалото и обикни, това което виждаш.

9.   Xopa няма защо да заблуждавате автора, зле е а и ако няма пари е жив за оплакване.
Аз също съм като автора 1 към 1 и съвета ми към него е да не очаква чудеса, а да работи и спортува и така ще забрави за проблемите си. Поне аз така направих и си ми е супер и така