Споделена история от Тинейджърски

С приятелката ми от училище сме много тормозени
Здравейте! Момиче съм и сега ще бъда 7 клас, а приятелката ми 11. Двете с нея много се притесняваме тъй като толкова хора ни мразят и искат да ни съсипят, та се получава един вид психически тормоз. Колкото и да се правим пред тях, че не ни пука всъщност много ни въздейства и това е постоянно. Тя беше НДП с едно момиче от нейния клас, което супер много завърта интриги и ми се беше оплакала, че приятелката ми когато излезнат някъде "мрънкала", че няма пари, аз съответно и казах какво мисли нейната съученичка и уж НДП и в моя клас едно момиче супер много ме дразни и постоянно ме обвинява, че съм направила интрига срещу нея, та моята съученичка толкова добре си партнират с на приятелката ми та ние не знаем какво ще ни направят и как ще се опитат да ни съсипят. Ние също се чудим защо толкова ни мразят и това наистина действа толкова лошо на успеха ни, моля ви помогнете ни. Ние колкото и да не им обръщаме внимание те ще се опитват, все повече да ни съсипят... БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! ❤️

Коментари

1.   И аз съм момиче, което ще става 7 клас. Важното е, че сте заедно! Оплачете се на родителите си и на учител/ директор/ психолог в училището ви. Късмет и на двете ви! :)))))))))))

2.   Бог да пази България!

3.   А ти сигурна ли си, че волно или неволно не завъртате по някоя интрига? Помислете за държанието си и от там вече ще решите как да действате. И какво от това, че някой споменал, че нямя пари или, че друг е изкоментирал този факт. Не е голяма драма, най-малкото пък интрига. На всеки се случва да няма възможност и да си го признае. Идеята е да не е муфтаджия, защото това е неприятно.
Гимназията си е чудато място. Аз никога не съм била тормозена, но брат ми беше, а аз ходех и се разравях. Бях шумна, устата и не оставах длъжна. С времето се научих, че това не е най-правилната стратегия.

4.   От авторката към номер 2. Какво имате предвид "Бог да пази България. " Нямам идея на колко сте, но ако по някакъв начин смятате, че ние младите с проблемите в училище разрушаваме България ли? !? !? Обосновете се ако обичате!