Споделена история от Тинейджърски

Какъв смартфон да си взема
На 14 години съм момче имам бюджет от 400 лв кои да си взема Samsung galaxy J5 2017 ; Samsung galaxy j7 2017 или 2018 кой е най-добър от трите смартфона защото имайки се напредвид че galaxu j 5 и galaxy j7 са една година модел тел и ми разкажете малко за тях плс благодаря

Коментари

1.   Ако ще взимаш телефон си взимай iPhone. Най-добрият звук, най-добрата камера, най-добрият дисплей, най-добрата операционна система обновявана често. Ако взимаш андроид ще получиш ъпдейт максимум 1 път и край...

2.   От 2018
Аз съм с J7 2017 и съм много доволна, но препоръчвам по-новият модел, понеже ще бъде предразположен към повече ъпдейти в бъдеще.

3.   По-добре си вземи втора упротреба айфон.... 6S в момента е около 400лв.

4.   Съгласен съм с номер 1, айфона е най-добре, като гледам бюджета най-добре си вземи iPhone SE

5.   1 - Пич, човека иска нов телефон за 400 лв. за 400 лева, ще намериш 5s, със дупка от куршум. И имаm телефон от 2015, който още получава "ъпдейти", не че ми трябват много де, защото както знаеш, "забавят телефона, че да не мъчат батерията, ама има нстройка, дето ти позволява да изключиш тая опция, ама нещо не работи"
:)

....

J7 2018, щом ит е по джоба. Разликата със S серията е основно камерата и дисплея, който си е достатъчно добър. Всичко друго е почти идентично.

6.   Не съм чела цялата история, защото нямах време, но както разбирам искаш да ти препоръчаме смартфон. Аз съм с Iphone x и съм много доволна, определено това е най-добрият телефон за сега. Няма да сбъркаш, ако си го купиш.
Някои биха ти препоръчали и iPhone 8, но аз лично не го харесвам. X има много повече предимства.
Ж16

7.   Н1 е прав/а. Ако искаш си събери още пари, за да си купиш IPhone. Сега съм със Samsung Galaxy J3 2017 и донякъде съм доволна от него. Имам приятелка със Samsung Galaxy J5 ама не знам коя година е ама е много красив. Все пак си е твой избор. Преди 4 месеца е този пост, така че сигурно вече си си купил/а някъв телефон. Приятен ден/вечер!