Споделена история от Тинейджърски

Моля, дайте ми съвет как мога да му покажа, че имам интерес.
Здравейте на всички! Така, за пореден път се опитвам да напиша тази история без да изпадам в подробности, както попринцип става. И така, преди по-малко от месец си харесах едно момче, с което сме в една компания. Има доста неща, които ме караха да вярвам, че той също ме харесва. Но наистина не искам да си изпусна шанса с него. Не съм на 100% сигурна, че ме харесва, но имам надежди. Сега се опитвам да му покажа, че го харесвам, тъй като не искам да си изпусна шанса, както стана с друго момче миналото лято. Но наистина не знам какво да правя. Моля, дайте ми съвет как мога да му покажа, че имам интерес, тъй като нямам много опит в тази сфера.

Коментари

1.   Просто му признай! Трудно е, но той ще бъде поласкан. Без риск няма награда. Или просто му пиши или кажи по телефона - така няма да сте лице в лице и няма да си толкова притеснена. УСПЕХ!!!
One girl

2.   Ми търси близост с него... но не прекалявай.. когато говори, го слушай, когато сядате някъде седни до него и при удобен момент пофлиртувай с него, ако ти отвърне, има надежда..

3.   Директно - като останете насаме кажи му "Харесвам те" и готово. След 5 минути ще си наясно дали има или няма интерес.

4.   От авторката: Благодаря за съветите! Икам да му призная, но се страхувам, че в случай, че не ме харесва, може да изгубим и приятелството си. Днес реших да пиша на негов приятел, когото познавам откакто се помня, и той ми каза, че ще го поразпита ако има интерес към някое момиче. Ако стане нещо, ще пиша тук. И, междудругото, вчера той седна до мен, но не си казахме нищо ;(. Също така забелязах, че два пъти седна в близост до мен, но отново никой не каза нищо.

6.   Оф детски истории искаш го - покажи му / искаш да разбереш - страх те е - рискувай/ искаш го не мълчи трябвало е да го заговориш искаш нещо правиш го като не някоя отракана ще го заговори ще се повърти и да си имала шанс понякога си отива. Действаш на момента искаш бориш се така е в живота :)
Ако има интерес има ако не не първо почнете да говорите все някой трябва да направи крачка и така ще си наясно