Споделена история от Тинейджърски

Голямата любов....?
Ето я и моята история. Ще я съкратя максмимално, понеже наистина е много дълго и мога да пиша до утре. Преди повече от година излизах в една наркоманска компания. Харесах си момче от там. С това момче започва всичко. Той си имаше приятелка от същата компания. Познавах я бяхме си близки. Те двамата винаги се караха, за най-малкото късаха и пак се събираха. През цялото това време си спомням, че на няколко пъти беше казвал че ме харесва. Аз ужасно много го харесвах, може да е пресилено но даже го обичах... Та всички знаеха, че имам нещо към него и той към мен, дори приятелката му но нищо не казваше... Обаче с него никога не сме прекрачвали границата. Били сме сами от сутрин до вечер. Бихте си казали тези имат нещо, но по никакъв начин не го показвахме(все пск той щеше да изневери). По едно време се замислих, струва ли си цялото това страдание и рев... струва ли си пак да се скара с приятелката си да си помисля че имам шанс и пак да се съберат. Понякога се държеше ужасно... За това спрях, спрях да излизам с тази компания и спрях почти всички контакти с тях. Месец след това разбирам, че той се е преместил и не живее в София. Рязбира се стана ми ужасно гадно.. Разбирам че там си е намерил приятелка, с която ходят от 10 месеца. През всичкото това време не ми пише или звъни дори да чуе как съм. Ето интересната част. Преди няколко дни ми пише, че е в София и иска да се видим. Разбира се нямаше как да му откажа, все пак исках най-малкото да го видя. Преди да се видим последва един двучасов разговор по телефона и от общи теми стигнахме до това, че още ме харесва едва ли не обича. Виждаме се на следващия ден. Той не спря да говори как ме иска, гушкаше ме, държеше се супер мило искаше да ме целуне. Много ми беше приятно целия ден. Прииска ми се да сме заедно, както той ме попита. Но просто попитах защо са скъсали с приятелката му... Не са се разделяли. За мен не беше редно, той разбира се започна да ми се обяснява и не можех да споря. Та и този ден свърши... Говорихме още часове по телофона два дни след това. Скарахме се веднъж, но се оправихме. Говореше колко сържи на мен и му пука. Последният ни разговор онзи ден завърши с "Ще се чуем утре, лека". На следващия ден не ми звъня. Писа ми едно "хей" на което отговорих чак сутринта с "добро утро". И вече втори ден нищо. Нито го е видял, а е бил на линия нито е звънял. Не знам какво да правя наистина. Всеки ми говори да не се занимавам, но просто не мога още го харесвам и то много!
*Това е много съкратената версия...

Коментари

1.   Ако искаш резултати не чакай все на него, казвам ти го като мъж. Жените масово имат погрешното схващане, че ако някой мъж наистина харесва някоя жена той ще направи всичко за да я вижда и чува. Това са глупости! Истината е, че ако наистина те харесва ще те потърси и ще иска да те види. Веднъж или два пъти. Ако ти не поемеш оттам нещата и не си активна и не го търсиш а чакаш на него тогава просто нищо няма да стане и ще се разминете и не вярвай на успокоителни глупости от рода на "ако е било/не е било писано" и подобни. Не е до "писано" а до това да поемеш отговорност за реализирането на тези отношения вместо да чакаш да ти паднат наготово и от само себе си без да си мърдаш пръста.

2.   Еми, значи, занимавай се, какъв е проблемът. Тъкмо ще може да се получи оооооще по-дълга безсмислена история.

4.   Абе просто му кажи, че искаш да скъса с гаджето си и тогава бъдете заедно, толкова е просто. Да, че той не е скъсал с нея пък ти е предложил на теб е малко тъпо, но ако наистина го харесваш тоя наркоман(понеже каза, че е от такава компания) бъди с него.

5.   Изневерява на нея с теб?
Ще изневерява и на теб :) Принцип на живота човек свиква и не се променя почти никога!
Прецени струва ли си ако много го искаш спечели го ти, той винаги може да се влюби в теб и всичко да приключи с нея ама тоя триъгълник иначе е нещо много тъпо за теб :)

6.   Малък ъодейт на историята... звъня ми, говорихме пак много но не стана на въпрос нито за нас, нито за нея. Само спомена че скоро приятелката му ще идва в София да го види :( Май както е тръгнало ще си останем приятели...