Споделена история от Тинейджърски

Той ми беше най-добрия приятел
Здравейте приятели,
имам нужда от съвет, става въпрос за най-добрия ми приятел. Познаваме се толкова отдавна че даже вече и не помня от кога, всеки ден се виждахме, знаем всичко един за друг... просто "най-добър приятел" в пълния смисъл на думата, но една вечер.... незнам как се случи, то просто се случи, бяхме по близки от всякога, в смисъл, прегръщахме се, той ме докосваше толкова нежно... но само до там, и двамата не можехме да допуснем да се случи нещо повече от това, точно тая вечер преобърна живота ми.

Един месец след тая вечер ние не можехме да се погледнем в очите, вече нищо не беше същото, вече не се гледахме просто като приятели... После нещата малко се поуспокоиха, преструвахме се че нищо не се е случило, искахме да се държим един с друг както преди тая случка, макар че не бяхме я забравили, даже и не сме си говорили за това което се случи, но проблема е че аз от оная вер (04. 09. 2010г)не спирам да го сънувам, постоянно сънувам че правя секс с него, всяка вечер, как е възможно тоова.... наистина изгарям от желание да го направя с него, но се чудя дали вече няма и намесени чувства, колкото и да го отричам пред себе си, защото това е недопустимо за нас, та ние сме приятели, или поне бяхме... много искам да му кажа, че искам да правя секс с него, знам че и той го иска, но ме е страх да не го загубя... защото обикновено точно така се случва в живота.

Моля ви, помогнете ми, много съм объркана, ако някой има същия проблем и ме посъветва как да постъпя и кое ще е най-правилното решение в моя случай ще му бъда безкрайно благодарна.

Коментари

1.   Незнам защо коментарът ми не беше публикуван или може да не съм го пратила. Така, че отново пиша накратко. Какво по-хубаво да изпитваш чувства /не само приятелски/ към мъж, когото смяташ за добър приятел? Сексът, колкото и да е хубав без духовна връзка, без приятелство омръзва. Така, че мисля, че връщане назад няма. Явно и двамата се привличате, което си е нормално, защото сте мъж и жена. Или трябва да провокираш разговор, действия и пр. и да влезете в друг етап, или ще се отдалечите, защото не можете да сте само приятели. Често се случва и мосля, че това е чудесен вариант - добре се познавате, разбирате се и защо приятелството ви да не прерастне в любов? Виж обратното е трудно постижимо.