Споделена история от Тинейджърски

Samsung Galaxy j7 2017
Здравейте другата седмица ще си купя нов смартфон искам съвет от вас кой е по_добър спял съм се на два тел елефона Samsung Galaxy j7 2017 и j6 кой е по добър като камера батерия хардуер процесор и разкажете нещо за тях и преди да ми кажите вземи си от s серията да ама имам бюджет от 400 лв и да попитам ще имали j7 2018 или j8 благодаря предварително ими отговорете искренно

Коментари

1.   Аз има J7 и съм много доволен от всичко. Добър телефон на добра цена.

2.   Имам J7 2017, преди това имах J7 2016.

На мен телефона ми върши перфектна работа.

Има голям екран, стабилна батерия, която понякога на включено 4G, гледане на клипове в youtube, четене на новините в сайтове, употреба на facebook и други приложения, пада от 100% на 50% за 1 ден. Все пак работя така, че имай предвид, че не го използвам непрекъснато.

Напоследък на работа слушам доста музика, предимно от youtube, т. е клипове музика и за два часа и половина непрекъснато слушане ми отидоха около 30-40%.

Няма LED светлини на бутоните и не премигва при пропуснати повиквания. Съответно бутоните не премигват и когато батерията е заредена или и свършва заряда. Звука също не е много качествен, т. е dolby, но е добре.

Голям екран, стабилна батерия, бърза операционна система, прилична камера. За мен е почти перфектен, защото е на изплащане. Като го изплатя ще е перфектен.

Следващият ми телефон ще е от серията Note.

3.   Имам два съвета към теб, зависи дали искаш да спестиш някой лев или можеш да отпуснеш повече пари за по-добър модел:

1. Samsung Galaxy J5 (2017). Той има същите чипове и камера като J7, само че екранът му е леко по-малък (7, 62 мм по-малък диагонал) и с по-малко пиксели. В резултат на това, J5 всъщност работи по-бързо от J7 и батерията му издържа повече време. В allgsm. eu и двата модела можеш да намериш съответно за 283 и 343 лева, като това са най-добрите цени за тези модели от доказан търговец. Всъщност и двата ще ги видиш и в "Емаг", които пак се продават от "ALLGSM" там, само че "Емаг" си "кълват" едни 30 лева комисионна за това, че телефоните са пуснати в каталога им. :) И двата модела са добри представители на средния клас, но си помисли дали предпочиташ малко по-голям екран за 60 лева отгоре (J7), или по-издръжлива батерия, малко повече кадрова честота в игри и приложения и по-лесен за носене телефон (J5). По-големият екран на J7, разбира се, е за предпочитане, ако ровичкаш постоянно в Интернет през телефона, но се приготви батерията да издържа 15-20% по-малко спрямо J5.

2. Samsung Galaxy S7 за 600 лева, предлаган също в гореспоменатия магазин "ALLGSM". Има доста по-добра камера, която прави несравнимо по-добри снимки привечер на слаба светлина, а и заснема видео 4К с много удачна оптична стабилизация. Плюс е и това, че е водонепромокаем, за разлика от серията J.
Не ти препоръчвам да си вземеш по-скъпия вариант S7 Edge, тъй като за него трудно се намират огънати закалени предпазни стъкла, а без предпазно стъкло екранът му е доста уязвим на издрасквания.