Споделена история от Тинейджърски

Като момченце
Здраейте!
Имам приятел от половин година. Той е по-различен от другите и си го харесах такъв, естествен и невинен. Под "по-различен" имам предвид, че е... И аз не знам как да го обесня. Прави това, което иска и не му пука за мнението на хората, но не е невъзпитан-напротив. Държи се като момченце. Радва се като такова, просто е страхотен. До тук добре, но се познаваме от доста време, заедно сме от 6 месеца и само на прегръдки и целувки го караме. Това донякъде ме радва, защото не е като повечето момчета/мъже, които познавам и са готови на много неща, за да преспят с някоя мацка. Радвам се, защото така съм по-сигурна, че е с мен, защото ме обича, а не за да ме използва. От друга страна обаче... Обичам го много, желая го и всичко свършва до тук.

Мисля, че възрастта също има значение- аз съм на 19, той с една година по-голям от мен. Примемам го, защото е много мил, сладък и си го обичам, но мисля, че е крайно време да преминем на друг етап. Никога не сме и говорили за секс или нещо такова. Като гледаме филми и има някоя по-гореща сцена той се изчервява и ей такива неща. Не знам на него какво би му харесало, и аз не съм му казвала нищо, защото не говорим за това! Знам, че е детствен и не си е имал сериозна приятелка. Единственото, което беше споменал за секс е "Не съм толкова романтичен, за да го направя" или... нещо такова беше, не си спомням какво го накара да го каже. Не искам да се разделяме, защото той е момче с уникални качества... Толкова мил, чувствителен и супер забавен. Не искам да го губя, но... както споменах искам да преминем на друг етап. Въпросът е как той да го разбере. Аз съм по-срамежлива и просто... не мога да му кажа какво искам... Помагайте!

Коментари

1.   Според мен не е правил секс до сега. Нищо, че е на 20 - има и по-големи момчета и момичета, по-срамежливи и пр. Мисля, че трябва да караш направо. Може би първоначално само с действия и после да попиташ по време на милувките нещо притеснява ли го, не те ли иска и пр. Така ще разбереш предполагам, че няма опит и това вероятно го смущава. До колкото разбирам не си ведствена, така, че какво като ще си първоначелно водещата страна? Убедена съм, че с малко помощ, окуражаване и съвети как да процидира ще се отпусне и сексът ще му хареса. Щом има чувства сексът ще е хубав, но това ще стане постепенно.

2.   №1 е прав.

3.   Натисни го натясно в ъгъла. Облечи се в нещо секси. Сам ще си поиска секс :D

4.   Щом ти трябва да правиш първата крачка, много лошо от сега си личи че, това момче ще си остане момче. Помисли много добре докато е време.

5.   Може да е гей 0_о
Шегувам се, слушай или по-скоро чети.
Отидете у вас или у тях, важното е само следващите няколко часа да няма хора в къщата. Пуснете си "Титаник" или някой филм с тъжен край... да се разчувстваш. Като свърши филмът се гушни в момчето... кажи му нещо романтично. Ако той тръгне да те успокоява се възползвай. Някоя друга целувка, милувка... Когато видиш, че те желае, ама със сигурност те желае му кажи, че имаш работа, трябва да тръгваш. Ама му го кажи така, да се усеща, че ти се иска да бъдеш с него. По принцип недостъпните момичета се харесват на момчетата/мъжете. Тъкмо няма да изглежда толкова нагласено. Ако момчето ти те обича би трябвало това да подейства.