Споделена история от Тинейджърски

Притеснявам се да правя секс
Аз съм момиче на 16... иии съм с малки гърди. Преди няколко седмици ми писа едно момче, което е на 18 от моя град. Започнахме да си пишем и той ми казваше, колко съм била хубава и колко големи гърди съм имала(това е така защото обработвам снимките си и нося сутиени, които да ми повдигат гърдите, което той естествено не знае)Пожела да му пратя снимка без сутиен и след известно време и много отказвания му пратих, но използвах фотошоп, за да ги направя по-големи. Разбрахме се след седмица да се видим, за да правим секс. Знам че за него е важно момичето да е с по-големи гърди за това се притеснявам, че когато си махна сутиена на живо той ще ми се изсмее, защото са ми малки гърдите както и зърната. Моля накой да ми даде съвет! Благодаря!

Коментари

1.   Не са се виждали, но се "уговорили да правят секс" о_О. Оле боже. То все едно платени услуги бе ?! ;)
Ами ако и той ти е пратил снимки на някои прЕател - тогава какво ?

2.   Съветът ми е да си намериш гадже и да имаш интимни отношения в рамките на връзка, а не да бързаш да пускаш на някакъв рандом човек.

Заради циците ли искаш да му пуснеш? Защото те е страх как ще те приемат мъжете ли? Защо? Защо толкова се натискаш да правиш секс с почти непознат? Защо да не си гадже, да имате някаква взаимност, доверие, някаква връзка? Нормалното поведение на една жена е такова - да иска първо сигурност, после да дава секс.

п. п. мъж съм.

3.   Сама си си виновна, да не си лъгъла така. И аз съм на 16, но не съм тръгнала да си слагам неща които нямам, нито пък да спя с човек който не харесвам. Понасяш си последствията. Това е.

5.   Аз съм красива, чаровна и уверена. Гърдите ми са малки, нямам комплекс. Била съм с цицоман. Казах му, те са ми малки, да не махам сутиена. Той ми каза, моля те махни го, кой ти каза че не са хубави, на мен ми харесваш. С теб съм не заради цици. Красива си ми каза.

6.   Направихме го, с нищо не ми е показал обида и ли да се почувствам гадно.

7.   Струва ли си да се срещаш с момче, което забелязва единствено гърдите ти?

8.   Радвам се за теб авторке, поне при теб се е получило нещо.

9.   Така като гледам, най-малкият ти проблем е размерът на гърдите. Огромен обаче ти е проблемът с приемането на самата себе си, себеуважението и моралните ценности. Поне взимай пари, така и така постъпваш като хора от определена професия и се предлагаш като парче месо.

10.   Браво бе още от първата среща си лягаш с всеки срещнат не ми се мисли ако продължаваш така каква ще си на 36 сигурно ще си овършала целия град и хората ще те одумват, че си лека жена! Не ти ли е ясно, че той търси само еднократно удоволствие иначе нямаше да прибързва да го правите веднага без дори да сте се срещали на живо преди това и да сте се опознали? И аз веднъж си писах с подобен тип на когато бях на твоите години , но веднага щом разбрах какви са му намеренията още на първата среща така и не отидох на нея и го блокирах. Ако съм на мястото на вашите бедна ти е фантазията какво ще ти се случи!