Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя? Да го направя или не?
Здравейте! На 17 години съм. Запознах се с едно момче по интернет, което учи в университет до моето училище. Писахме си за кратко. Той започна да ми прави комплименти постоянно. Каза дори, че според него, може да се получи между нас. Попита ме и дали бих обмислила възможността да станем гаджета. Казах му, че все още е рано да преценя. Не мога просто да тръгна с първия. Но, оставяйки всичко настрана, ме притеснява фактът, че той иска да го направим. Казва, че ми било време. Не сме гаджета, а той вече ми предлага такова нещо. Той е на 18, между другото. Просто исках да разбера, какво е мнението ви по въпроса. Тъй като аз мисля, че е по-добре да се опознаем, преди да предприемем такава стъпка. Ще се радвам да прочета какво мислите. Приятен ден/вечер!

Коментари

1.   Ясно е какво го интересува - секс и нищо повече. Няма такова нещо като 'време ти е', всичко е индивидуално според това как го усеща човек. Това което го интересува е физическа връзка, въпреки че го представя по различен начин. Типичен 'сваляч'. По-добре се пази от такива.

2.   Ами, вече си започнала да го опознаваш - не е срамежлив и си търси секс. Не си пада по романтиката, а действа директно. Това виждам аз. А какво си мисля - ако тръгнеш с него, едва ли ще ти е последния. :)

3.   Този само иска да спи с теб, след това ще те зареже.

4.   Поредният който търси само секс. В интернет, а и в реалния живот, 90% от мъжете търсят неангажиращ секс. Ей така да се виждате редовно, веднъж седмично, няколко пъти в месеца... за секс. Без да сте гаджета. А те да си ходят свободни и неангажирани и да свалят други. Това е истината. Не че е лошо, ама важното е да бъдат честни и да не лъжат. Та твоя сигурно това иска, секс от време на време. Не си мисли че иска нещо да сте гаджета. Ти ще си решиш дали да го правиш или не. Само да не ти наранят чувствата. Иначе в неангажиращия секс нищо лошо няма ако сте откровени. Лошото е ако те лъжат.

5.   По-добре първо секс, а после се опознавайте, колкото си искате.

6.   Благодаря ви, много, за съветите и откровеността! Значи, все пак, интуицията ми е била вярна. Ще се пазя! Благодаря ви отново!
-Авторката

7.   Не се занимавай с него блокирай го от всякъде щом още от първата среща иска секс е ясно какви са му намеренията!

8.   Първо ставате гаджета, изграждате отношения, после секс.

9.   На 17 си почти пълнолетна не знам аз на твоите години не съм си мислел за секс дори не знаех какво е това - сега когато вече съм на възраст ( няма да споменавам годините си ) сега си давам сметка че секса било хубаво нещо дали ще е с мъж или жена- мъж съм е без значение

10.   №9 не проектирай собствените си емоционални и сексуални проблеми върху други хора. Това че си пропуснал нещо някога, не значи че момичето пропуска нещо в момента.

11.   Иска само секс! :)

12.   И аз се присъединявам към тези, които смятат че той иска само секс.

15.   Добре де, кажи му, че не искаш секс и чувстваш, че имаш нужда от още малко време. Ако е типичния сваляч, няма да се съгласи и ще те дундурка, че си готова - трънки и глогинки! Ако е човек на място, няма да има проблеми. Най - вероятно е обаче да е от първите хора. Съжалявам. Дано да не съм те разочаровала. Успех!

16.   #15 той вече твърдо е демонстрирал че е от първите хора. Няма нужда да му се дават 100 шанса да изввърти нещата така че да убеди момичето че се интересува от нещо повече, за да се възползва от нея.