Споделена история от Тинейджърски

Дали ще си остана самотна?
Здравейте! Аз момиче, което тази година ще е 7 клас. Имам едно малко притеснение... В момента имам доста приятели, но знам кои са ми истински такива и кои не(не съм разкарала тези които не са ми истински приятели, защото не ми се занимава да си навличам допълнително негативи ъм), но се притеснявам в новото училище дали нещата няма да се променят. Доста съм висока за момиче(175см) и не съм със страхотна фигура. Смисъл не съм дебела, но не съм и слаба(определено). Нещо средно между двете. Хората ме определят като нормална структура(аз винаги прибавя "с наклонност към дебела" или нещо от сорта. Буквално се самоопределя като "дебел жирав". Всички около мен твърдят че съм мила, готина, забавна и с уникално чувство за хумор(предполагам, че е така). Когато някой ме предаде или нещо се случи и прекрати отношения се озлобявам изключително много, но само към въпросния човек. Тааа въпроса ми е дали някой ще иска да се запознае с мен с тези мои недостатъци(височина, структура) и дали заради тях няма да остана без приятели. Благодаря предварително❤️

Коментари

1.   Ако някой не те харесва заради структурата ти, не се занимавай с него просто - такива повърхностни хора не ти трябват. Но и ти не бъди повърхностна, а давай шанс на всякакви хора.

2.   Ама на теб тепърва ти предстои да се развиваш като жена. Като станеш на 18-19 няма да си същата. Споко, 175 не е много. Аз съм 180 и имам мноооого кандидати. Хич не се комлексирай.

3.   Не

4.   ''Доста съм висока за момиче - 175 см '' '' Страхотна фигура''
Мда , ще си останеш сама.

5.   Спокойно, авторке, не се комплексирай. Като момиче 6 за 7 клас ще ти кажа, че няма да си останеш сама. Норвежки учени наричат тези вредни мисли вируси. Не трябва да им позволяваш да достигат до теб. Мисли, че хората ще оценят това, че си мила, готина, забавна. Препоръчвам да напишеш мотивиращи и мили думи за теб самата на плакат или лист, да ги залепиш до леглото си и така постоянно ще ги виждаш и четеш. Успех в живота, пожелавам ти също късмет и щастие!
One girl

6.   Преди доста време като ученик имах съученичка на която викахме Йети. Беше едра, мълчалива и затворена, също като мен. На една екскурзия се оказахме сами и за пръв път в живота си предложих на момиче да се съблечем и да си поговорим. За мое учудване тя се съгласи. И така докато завършим при всеки удобен случай било у нас или у тях се събличахме и си "говорехме". Сега имам много мил спомен, но за съжаление е само спомен.

7.   Благодаря на всички за съветите! След един скандал с майка ми(на тази тема) се опитвам да си на ложа че съм красива и че тялото ми не е чак толкова лошо... Всъщност май проблема ми беше че гледах себе си и си намира хиляди недостатъци, а в същото време не се досещах, че останалите също не са перфектни. Отново ви благодаря изключително много и най-вече за съвета на One girl. Иначе коментарите ви ми подействаха страхотно