Споделена история от Тинейджърски

Откраднах гаджето на най-добрата ми приятелка и съжалявам много вече.
Здравейте. Знам, че ще кажете да не се филмирам но... Всичко започна преди 2 години. Бях 6 клас и бях нова в училище и бях в класа на най-добрата ми приятелка ще я нарека Ж. В началото на учебната година го видях за 1-ви път като закъсня първия ден. Ще го нарека Д. Като го видях се влюбих в него. Не казах на никой от срам. В началото на лятото обаче Ж ми каза, че е гадже с Д и се разочаровах. Бях я лъгала, че съм болна в началото и после все някак излизах с нея. Като бяхме заедно с нея тя все ми говореше за него. В края на лятото той взе да се държи с нея както се държи със всички демек грубо. Накрая я заряза и ме накара да излезем да ми каже нещо. И той ми предложи. Бях щастлива и не вярвах на ушите си. Не разсъждавах и не осъзнавах, че най-добрата ми приятелка ще е тъжна и бясна. Казах да. Вече тя ме мрази и ми вика крадла. Аз вкъщи рева по цели дни. А на всичко отгоре той не ми пише. Накрая ще го зарежа. Има ли как да си върна най-добрата приятелка?

Коментари

1.   Това става за сценарии на филм! Зарежи го, и двете сте му омръзнали, явно е от типажа лошо момче. Не иска дълга връзка. Пишеш му:
- Дълго мислих.. късам с теб!
И той те оставя на мира. После се обаждаш на Ж и я молиш да се видите. Ако не вдигне или откаже ѝ пишеш:
Драга (... ),
Извинявам се за постъпката си. Д е пълен тъпанар, но го харесвах и не постъпих правилно. Но той е отвратителен: скъсах с него. Прости ми, искам да съм ти отново приятелка, не можеш и да си представиш колко съжалявам за това и колко плаках - СЕРИОЗНО! Направих грешка... откраднах го от теб... МОЛЯ ТЕ ДА МИ ПРОСТИШ, Ж! Ако не го сториш, ще те разбера.
С огромно съжаление за случилото се, ( името ти )
Авторке, да знаеш, че ти давам съвета само в случай, че ни известиш за резултата! Ако ли пък не, повече съвети от мен не ще се видят в този сайт. Надявам се да съм ти помогнала.
One girl
П. П. И аз имам проблеми, които не ми публикуват тук. Моля те да ми пишеш! Отчаяна съм. Пощата ми е...

2.   Нито тя ти е приятелка нито той ти е гадже. Нищо не се е случило. Ще мине.

3.   Ами то решението е негово, каква "крадла" си ти?
Разбирам да го беше съблазнявала нещо, да го придумваш да скъса с нея и да тръгне с тебе - това да, ама в случая няма нищо подобно...
Много сте неопитни все още, и ви тресат емоциите... след време и двете ще се смеете на глупостта си.
А пичът едва ли е стока, щом така брутално я е зарязал. Най-вероятно по същия начин ще постъпи и с тебе след време...

4.   Имам въпрос към теб при положение, че виждаш, че се държи грубо с всички защо си тръгнала изобщо с него?
Според мен не съжеляваш толкова, че си изгубила приятелката си, колкото, че това момче не е такова за каквото си го мислела. На мнението съм на №3-както е зарязал нея, така ще направи и с теб. Съветът ми към теб е ако наистина си осъзнала грешката си-да се опиташ да се извиниш на приятелката си, която между другото не е много права да ти вика крадла-това момче да не е вещ, че да си го откраднала.
Успех!

5.   Деца...

6.   Ти не си го откраднала обясни и, защото чак след като я е зарязал ти е предложил на теб а ти си била влюбена можеби си предателка, но не и крадла. Не си добра приятелка а този не струва просто си е поиграл с вас нямам съвети.
Зарежи го гледай ученето, че е много важно и чао :)

7.   Лапешки истории - сега да си 14-15 годишна максимум!

8.   От авторката: Всичко се оправи но сега много момчета които познават Д по улицата като ме видят и ми викат курва пък да не говорим за Д.... Не, че ми пука но ми става гадно понякога. Сега не знам дали имам чувства към него. Не очаквах първата ми връзка в живота да е такава... Някои момчета от новото ми училище учат там и знам какво ме очаква. Да на 14 съм.

9.   Глей са. Вместо да питаш тук. Обаждаш се на приятелката си и и обясняваш всичко - че той ти е предложил, че си била влюбена и т. н. Просто и разкажи всичко като тук.

А тия дето ти викат курва няма да ги слушаш. Дума дупка не прави. Инача казано - ако ти викат негърка ще станеш ли негърка?

Няма да ти е лесно, но ти си забъркала кашата и ти трябва да я оправиш.

Успех!