Споделена история от Тинейджърски

Идеи за подаръци
Здравейте, скоро с приятеля ми правим 1 година и аз съм решила да го изненадам с нещо приятно. Идеята ми е да облепя една кутия с красива хартия и вътре да има 12 малки подаръчета-по 1 за всеки месец. Можете ли да ми дадете идеи какви да са тези 12 по-малки подаръчета? Подарявали сме си вече класическите неща като чаши, гривни с буквите ни, възглавнички със снимки, албумчета, ключодържатели, тениски, парфюми. :)

Коментари

1.   Според мен купи кутия вземи подарък, а в кутията сложи 12 бонбона някой по скъпи и 12 целувки от тези сладките нещо такова може, и 12 листчета с надписи или думи образуващи текст.
Като идея може и кутия с 12 балона обичам те или сърца, но по малко надути, за да не заемат много място, или ги свържи с нещо друго тези 12 месеца. Просто миличка няма смисъл от 12 дреболии, който трудно се измислят, за да е ниско бюджетно и свързано с повода а няма, и да му влязат в употреба. Дреболиите са малко безполезни добре замислено, ама нещо куца :)

2.   Аз подарих на рождения ден на баба си направена от мен котка, защото баща ми не ѝ позволява да си има истинска котка. Написах ѝ също дълго и трогателно писмо, което я разплака и сега го показва на всеки срещнат. Третото нещо може да е уред за правене на шейкове, да си пиете свежо и прясно :) За април може книга - дебела, интересна. За петия месец му подари преживяване - например скачане с бънджи. За юни подаръкът ще е някакво звънче, камбанка, красива и весела. За юли ще се нарадва на радио, за август може би настолна игра - шах/ табла/ монополи, за деветия месец някаква статуетка/ фигурка, за десетия месец един диск с романтичен филм ( е сега, и сега друг вид филм може ) , за ноември цвете/ кактус/ икона/ картина, нещо да си украси, а за последния месец аз лично предлагам дълга разходка в ранната есен и някой романтичен момент като тези:
http://spodeli.net/19/story-98079.html?err=103&commentID=16
УСПЕХИ И ДАНО СЪМ ПРЕТЪПКАНА С ХУБАВИ ИДЕИ!

3.   Помисли за нещо, което и двамата ви свързва или някакъв интерес, който споделяте. Например 12 различни сладкиша, ако обичате да ядете сладко или 12 диска с различна музика, които можеш да направиш сама, ако обичате да слушате музика.
Ако не държиш да са 12, можеш например да му напишеш писмо, в което обясняваш какво обичаш в него или каквото ти идва от душата. Може да ти се стори отживелица на пръв прочит, на момчето - също, но после ще има спомен за цял живот и ще знае, че е нещо истинско.

4.   Знам, че не можете да направите дванайсет албум чета, но може да си изкарате от фотото снимки и отзад да напишете нещо свързано със снимката. Зависи какво обича можете да направите/купите нещо тематично. Ако носи костюми, една малка сладка папионка би свършила добра работа, тя може да свързва първите ви срещи, на които се опитвате да изглеждате подобаващо и красиво и так да се сещате за онези дни! Може да си помогнете с идеи от интернет, ако фен на футбола може да е шалче или нещо друго свързано с любимия му отбор. Ако пък е почитател на бирата има интересни бирени магазини с оригинални подаръчета!
Съжалявам, ако идеите ми са глупави в случая, все още не съм пълнолетна!

5.   12 кондома сложи и му кажи, че искаш да ги използвате всичките един след друг :)

По-хубав подарък здраве му кажи.

6.   Сложи бомбонмета и към тях закачи листче със спомен от даденият чесвц с него, може и без бонбони. Или да напишеш 12 неща които обичаш в него, направи нещо сантиментално. Успех!

7.   Здравей.
Препоръчвам ти да купиш диск и да запишеш 12 песни, които са "Вашите" песни или просто Ви харесват много.
Купи малко албумче и сложи 12 снимки от изминалите месеци - тоест изкарай по една снимка от всеки месец.
Можеш да направиш кексчета и всяко отгоре да има буква - о б и ч а м т е м и л о - 12 кексчета. :D

8.   Идеите на номер 2 са добри, но ще ти излезе към... 1000 лв :D Един хубав шах е над 100 лв, скос с бънжди е минимум 50 (всъщност съм виждала по поне 60 лв... )...

10.   Авторката:
Здравейте, и благодаря на всички за прекрасните идеи, хареса ми дори и тази на номер 5 и ще я използвам :D Остава ми точно 1 месец за подготовка на подаръка, та... реших в кутията да има 12 презерватива (не сме малки, ако ще пита някой, аз съм на 18, а той на 19 :D), 12 бонбончета от онези с целофаните и на всеки ще закача малка бележчица с послание. Ще изкарам 12 снимки и отзад ще напиша нещо хубаво на всяка една. Ще напиша писмо, на което ще пише "Отвори на *датата на следващата ни годишнина*" и ще бъде пълно със спомени, които да си припомни, свързани с първата ни година. Ако въобще издържи да не го отвори веднага... :D Ще взема и диск, ще направя клипче с някоя програма, на което ще се върти някоя хубава песен и наши забавни снимки и клипчета, спомени, неща свързани с мечтите ни заедно, такива работи. Наскоро си скъсахме гривните с буквите и аз бях виновна, та може да купя подобни и да ги прибавя към подаръка. Мерси много за идеите!