Споделена история от Тинейджърски

Не разбирам! Какво да правя сега?
Момиче на 14-15 съм.
Та, преди около месец и половина бях на лагер, чието име няма да спомена. Бях там за първи път, но се запознах с много нови хора, интересни, приятни, отзивчив... Станахме си компания с още 6 човека и ни беше много, много забавно. Всяка вечер се събираме в стаята на четирите момчета от групичката и ставаше купон. Всичко точно, но тук ще спомена и за проблема си. В групичката се запознах с едно момче около месец по-голям (да го наречем Гергер). Гергер е красив, забавен, добросърдечен и с интересни умения и знания, абе с една дума пич. Харесах го, о не съм човек, който признава свободно чувствата си и не му казах, а и се познаваме от скоро. Скоро след, като осъзнах, че харесвам милия, рус Гергер, две от момчетата ми казаха, че той ме харесва. Бяхме в стаята им и след думите, другите две момичета (с които бях в една стая) просто ме грабна ха и ме отнесоха в стаята ни. Там си говорихме и аз казах, че наистина малко го харесвам, но не се познаваме, а и не съм го чула от неговата уста (което се оказа важно). Вечеряме и вечерта бяхме в стаята на момчетата и се правехме, че нищо не се е случило.
Влюбва се все повече и повече и ще си кажете и какъв е толкова проблема! Ами, той беше малко топло-студено! Единия момент се държи супер привързани, а в другия сякаш съм нещо ужасно! Едината вечер ми казва, че съм красива, последвано от коментар, че много се зарибяваме от страна на останалите, да отбележа, че това беше още преди да знам за това, че ме харесва, а на другата сътрин, се държи пренебрежително и страни от мен. Едната вечер ме обара (да знам, че по-големите ще кажат, че сме малки, но не беше нещо сериозно), а на другия ден след обед отново е сърдит и се държи ужасно, попитах го дали има нещо и той (-Дразниш ме) и после нещо пак зарибявки и така на татък.
Накрая разбрах, че той не ме харесва, а момчето което ми каза се е объркало, но как да вярвам след всички хубави неща. Опитах се да подтиснат чувствата си, но всички признаци, че ме харесва ме тормозиха, като прибавим и мнонието на другите, че ме харесва... Чувствах се наранена и все още се чувствам така. Мислех да му кажа всичко, но вече не знам изобщо той как мисли и какво чувства.
Просто моля ви дайте ми съвети / мнение, защото ще се по бъркам и няма на кого да кажа! Благодаря предварително за отделеното време!
Ще съм благодарна, ако споделите историята ми! (към модераторите) ❤️❤️❤️

Коментари

1.   Забрави го...