Споделена история от Тинейджърски

Дебели бедра
Здравейте! Пише ви момиче на 13 години. Изчетох доста теми, но май не успях да открия това което търся. Висока съм 1, 75 и тежа нещо от сорта на 65-66-67 кг... Не знам точно. Знам че тежа доста за възрастта си, но преди няколко месеца бях станала около 55 кг и изглеждах повече от ужасно. Проблема ми е че съм с дебели бедра доста обемно дупе(не знам как по-ясно да се изразя) и колкото и да съм слаба си седя с тях. В общи линии водим си съвместен живот от известно време и така като гледам те не смятат, че е време да се разделим. Дори като бях 55кг бедрата и дупето ми изглеждаха много пълни в сравнение с талията и корема. Иначе в другите теми имаше някои хора, които обясняваха на момичета с комплекси относно височина че може да са болни от гигантизъм. За да им спестя малко време ще кажа че израстнах ряско (10 см за около 1 година и малко) и след това от около 6 месеца си седя на 175см (баща ми е 195см, майка ми 175см). Таааа отплеснах се. Става ми много неприятно понеже постоянно мъжете и момчетата ме за глеждат, пишат ми по соц мрежи, че имам много секси задник, как ще ме скъсат от *бане ако ме видят на живо и тн.... Отделно тези дебели крака създават илюзията че съм дебела като цяло а имам талия, бюст всичко и най-вече нямам никакъв корем(мерките ми са 103-72-105) знам, че доста от вас ще кажат че съм дебела за годините си, но.... Когато съм 55 кг да кажем се чувствам като чувал с кости. Освен, че бюст почти нямам ребрата ми стърчат ужасно, но бедрата си стоят дебели. Има ли друг който се притеснява от бедрата си? Дали все пак не е по-добре да се опитам да стана отново 55 кг... Съвсем се обърках.

Коментари

1.   Ти си в прекрасни стойности за килограмите си. Не се опитвай да отслабваш. 55кг е прекалено малко и нездравословно за височината ти. Защо не погледнеш от хубавата страна? Не си някоя плоска с миниатюрен задник и клечки за крака... Формите са секси. А това, че нямаш корем ти е като мега плюс, защото това е на мода сега - тънка талия, голямо дупе.

2.   Вероятно си отслабна с някви драстична дието. Почни да тренираш, пази хранителен режим доста ще подобри формата си. Няма да станеш мукулеста.

5.   При този ръст килограмите ти са съвсем в реда на нещата. Не се шашкай излишно - щом се харесваш така повече, отколкото да си 55 кг, това е най-важното! :) Постарай се да се задържиш под 70 кг, понеже надминеш ли 75, това значи, че метаболизмът ти вече ще се е объркал сериозно и като пораснеш може да стане доста по-зле. Затова употребявай здравословни храни, движи се повече и всичко ще както трябва. Имай предвид, че метаболизмът при почти всеки човек рязко се забавя след навършване на 25-30 години, което е и причината мнозина да напълняват скоростно след тази възраст, макар и на младини да са ядяли всичко и да не им се е отразявало на килограмите. При мен това се случи, когато бях на 29 години, а при мои приятели и от двата пола - още по-рано. Успех и повече усмивки! :)

М38

6.   Благодаря за съветите! До номер 2: точно обратното. Спрях всичко тестено, сладко, вредно и тн. Ходих 4 пъти седмично на плуване и карах велоаргометър по около 2 часа дневно. Иначе Най-вероятно вече метаболизма ми се е объркал... Преди бях 81 след това отслабнах до 55. Понеже не се харесвах на 55 с много спорт и още здравословно хранене качих до сегашните си кг. Никога не съм спазвала диети и тн..