Споделена история от Тинейджърски

Остава малко до училище и се притеснявам да не ме тормозят съучениците отново
Та... не знам от къде да почна. Бях в едно училище от 1 до 4 клас. Бях много тормозена защото бях с много къса коса и приличах на момче. Бях 4години тормозена и мама реши да ме премести в друго училище. Бях в това училище от 5 до 7клас и мога да кажа че беше много по-зле. Бях най-дебелата с най-къса коса в класа и всички ми се подиграваха. След 5клас разпаднаха класа ми защото бяхме с много малко само 15 защото някои се махнаха. Бях в друг клас и там беше отвратително. Имаше една която беше малко по-пълна от мен и тя се дразнеше с всички в училище. Мен по всякакъв начин ме тормозеше. Не беше само тя имаше и едно друго момче. Аз съм срамежлива и не им се отварям. Като реших да си направя втори фейсбук и в него да качвам снимки и да ползвам хакове за да видя какво е чувството. Те много ми се подиграваха но тя особено стигна ръба (както е израза) един втормик малко преди края на 7клас като попадна случайно на профила на баща ми а той качва ужасно гнусни неща от които и мен ме е срам. Тя каза, че ще покаже на всички тези неща и аз просто исках да рева но се сдържах. След този час беше голямото междучасие. Бях излязла навън и бях съкрушена. Така до края на деня. През лятото реших да се върна в старото училище защото се изложих на матурите. Сега ще уча там но ще съм друга паралелка. Прекалено съм срамежлива все страня от класа защото ме е срам. Много се притеснявам

Коментари

1.   Здравей, момче съм и наистина искам да ти помогна, бил съм в твоята ситуация и аз бях свит, на това отгоре много по дребен от другите момчета и си правиха гаври с мен и на снимките ми в фейса ми викаха тъпо емо и азиатски гей защото съм с дълга коса, но така ми харесва и заради тях няма да се променя. Виж те си търсят жертва, когато ти спреш да се държиш като жертва и те спират, качи си снимка в фейса с среден пръст примерно към всички хейтъри, ако покажеш че не ти пука каквото и да казват за тебе ще се откажат и даже ще им станеш интересна. Ако им връзваш те ще продължават, не е въпроса да им се отваряш а да ги затапваш, просто да не правиш това което очакват от тебе! Направи си друга прическа, гримирай се, облечи се по друг начин и най вече имай самочуствие, сигурен съм че си по красива от тези които те дразнят и те затова го правят. Какво е качвал баща ти ок искарай го на базик, че е качвал неща за които те са прекалено задръстени! Забий ги обаче на майтап и ще видиш че ще почнат да искат да са ти приятели!

2.   Какво по-точно качва баща ти?

3.   На първо време почни, да учиш. Не е добре, предвид факта, че си 8клас толкова елементарни грешки. Другото което е, че когато си по различен, винаги ще те тормозят. Аз от малък град бях отишла в голям, и всички ми се подиграваха, понеже се обличах тъпо и бях срамежлива - отраканите бързо се сприятеляват. Малко след това, си промених стила и влязох в крак с модата, и всички набързо ми станаха приятелки била съм станала много готина. Ако скоро имаш рожден ден купи хубава торта, бонбони, сладки за училище стани приятелка с тях, аз в мойте ученически години, взимах най много и най хубави неща, а на всички им святкаха очичките, и се мазнеха :)

4.   От авторката: Първия ден никой не ме тормозеше но ще видим по-нататък. И тати качва гнусни перверзни публикации но не чисто голи жени по прашки и сутиен. Нашите са разведени. Просто в предното училище беше ужас. Заради баща ми последните дни ми викаха первезница. Ще пиша след 1 или 2 седмици как е училището. Дано е като днес. Ако е като днес всичко ще е точно.

5.   Момче съм, ще ти кажа нещо: Не им се връзвай щом ти се подиграват това значи, че те изгубват като човек. И на мен са се подигравали - бях в твоето положение само че бях 9-12 клас сега съм на 25 години.
Викаха ми клечка, кльоща, мека китка до 11-12 клас понеже бях слаб но висок а сега ме наричат прасе защото вече съм с наднормено тегло. Идвало ми е да ги пребия но се удържах защото боя не решава проблемите и избрах тактиката да не им обръщам внимание