Споделена история от Тинейджърски

Кофти ситуации
Здравейте. Още от днес денят се очертава да е лош. Тази сутрин влязох в бяната за едно душче. И понеже сеса съм в цикъл и си оставих използваната превръзка там до мивката. Но като излязох осъзнах, че не съм я взимала, а през това време баща ми отиде да се мие. Сигурна съм, че е видял превръзката. И направо кати излезе от банята ме досрамя да го погледна. И това не е всичко. Като отидох да си вземам оставената превръзка като съм излизала от коридора тъкмо, стиснала съм я в ръка и то е капнали една капка кръв на паркета. И тъкмо майка ми минава оттам и вика каква е тая кръв. Избърса го де и тя разбра, че е от превръзката ми и ми каза спокойно. А той баща ми минаваше тъкмо оттам и той видя петното кръв.

Моля ви се помогнете ми! Какво да правя в такива конфузни моменти, които са се случвали неведнъж. И особено ако баща ми забалежи нещо, направо потъвам в земята от срам.

Коментари

1.   Миличката.. напълно те разбирам. :) Сигурно ти е дошло някъде преди година две или по-малко затова така се срамуваш иначе по нататък няма да ти прави никакво впечатление.. аз съм сигурно някъде на твоята възраст и ми са се случвали куп такива неприятни ситуации.. и сега да ти споделя за да разбереш че на всеки се случва и това е човешко. :) баща ти трябва да рабира че ти се превръщаш в жена и че това е ствсем нормално.. Значи един път бях заправила да заклуча тоалетната.. и съм си оставила незагърната превръзка (дори не завита както съм я свалила така съм я оставила понеже чак като излизам щях да я загърна) и баща ми нахълта с взлом :д.. и то да плачеш ли да се смееш ли да се срамуваш лии и ти не знаеш :) Разбрах че ми е видял превръзката но той се направи че не е така :) Постъпи много коректно.. Спокойно не се срамувай толкова не си сама.. :)

2.   Баща ти знае, че има дъщеря още при раждането ти, знае, че има дъщеря, когато ти е сменял памперса. Знае и очаква да си неразположена няма какво да те е срам. Извини му се и толкова. Той знае, че всяка жена го има не е марсианец нали?

3.   Чудо голямо - аз съм жена на сумати години, смятам, че съм чиста и подредена и въпреки това бях си забравила превръзката в банята. Взели, че дошли за водата, мъжът ми ги пуснал и по думите му "умрял от срам". Е не ми стана приятно, но не е болка за умиране все пак. Наистина е неестетично, но само това. Иначе нищо срамно няма, че си неразположена в момента. Баща ти нали е живял и живее с жена /жени/ и надали толкова чак се е впечатлил от видяното. Но все пак другия път внимавай или си слагай някъде на по-незабележимо място в банята непрозрачно пликче и си създай навик да ги слагаш там или да ги завиваш в нещо. Ние нямаме кошче в банята и така е по-сигурно, че няма да са на показ, а полсле ги изхвърляш и толкова.