Споделена история от Тинейджърски

Влюбвам се, разлюбвам и пак се влюбвам -все не улучвам правилния ..ЗАЩО?!?!
Здравейте! Заглавието говори само за себе си.. Влюбвам се, разлюбвам и пак се влюбвам -все не улучвам правилния.. на 16 години съм.. Нормална средно красива но не и прекалено хубава. Като всяко момиче и аз си харесвам момчета, уви-те не ми обръщат никакво внимание!

Преди 1 година се влюбих в по-голям от мене МЪЖ. Когато го видех и ми омекваха коленете започваше едно адско сърцебиене което не ми се бе случвало никога преди.. НО, има едно НО.. той се ожени преди няколко седмици на което аз едвам можах да го приема макар че вече не се разтапям по него. Не ме привлича толкова че да ми се подкосяват краката но все още когато изневиделица го видя и ми свива сърцето. но сега съм си харесала едно момче от моя клас, което ама никак не ми обръща внимание освен тук-там някакъв поглед обикновен лишен от нещо-повече..

Днес бяхме с няколко приятелки извън класната стая и си говорихме с тях отвън пред нея. Въпросното момче излезе и дойде при една моя приятелка и тя го пита нещо(сигурна съм че не го харесва понеже сме си като сестри и съм сигурна на 99 процента че и той не я харесва). Аз стоях до тях на 2 метра и ги гледам -него по-скоро така малко на тъмно не осветени(е, не някъв непрогледен мрак, ами по-затъмнено нямаше слънце).. не го бях виждала в такава светлина-толкова приказен и направо стоях с отворена уста и си мислех ''леле боже колкооо е красиввв, мале!!! '' и не можах да отделя погледа си от него наистина ми се разтапях буквално с тези сини очи и всичко друго... те синеоките винаги са ме карали да се замислям и не съм могла да отлепям очи от тях -почти всеки е така, нали са с дълбоки очи... но той е просто.. не мога да го опиша... Иииии.... не ми обръща внимание ама никакво... той харесва едно момиче което с моите приятелки сме си говорили и споделяли че не е хубава.. все облича дрехи които не си подхождат-например розово и червено и няма вкус за мода... не сме надути даже сме много срамежливи и се изчервяваме понякога когато ни заговорят.. така се ядосвам има 1-2 момчета които ме харесват от класа ВЕРОЯТНО а аз не съм се влюбила в тях ами съм тръгнала към незнайни върхове.. ОТГОВОРЕТЕ МИ НА САМО 1 ВАПРОС: ЗАЩО ВСЕ В НЕПОДХОДЯЩИ?? които си имат или гадже или са сами, но харесват други момичета... отговорете ми и ако може и съвет как да го разлюбя завинаги.. Моля редакторите да одобрят историята ми защото това е единственият сайт в който съм сигурна че ще остана анонимна и разбрана, дори подкрепяна и да не я трият защото много ще ме разочароват а съм добре настроена към тях и към техния сайт и всичко... БЛАГОДАРЯ НА ТЯХ И НА ВСИЧКИ КОИТО СА МИ ПИСАЛИ СЪВЕТИ НА ИСТОЯТА АКО Я ПУСНАТ..

Коментари

1.   Извинявай но не е ли малко рано за да мислиш за това, гледай си ученето, а и това са тъпи тийнерджърски истории, просто няма смисъл сега да се влюбваш, да си хабиш нервите напразно, като ти самата знаеш, че нищо няма да стане. И аз бях така, но в един момент се осъзнах и дотам, сега си гледам ученето и изобщо не обръщам внимание на момчетата. Мисля, че е много по-важно да съхраниш достойнството си отколкото да тичаш след някакви синеоки пикльовци. Не тичай след тях нека те да тичат след теб!
УСПЕХ!

2.   Мерси на номер 1 ..коментирайте моля ви..

3.   И аз имам подобен проблем. Момчетата, които харесвам не ме харесват, а тези, които ме харесват не ги харесвам. Гадно е.. и много си патя от това. Ето - като бях по-малка, имаше едно момче, което ме харесваше, но тогава аз не го харесвах. Сега (3 години по-късно), аз го харесвам, но той мен не. Всеки ден го гледах в училище как се закача с другите момичета, а мен се прав, че не ме познава. Има едно момче, което ме харесваше, но аз него не, въпреки че е умен, с готин характер и се държеше много добре към мен, дори ме защитаваше понякога. Много ме е яд. Харесвам този, който не ме, а този, който ме харесва не го.

момиче на 13