Споделена история от Тинейджърски

Много го харесвам.Помощ
Здравейте. Знам, че има такива истории, но както и да е моята е следната.
Значи аз съм момиче на 13(7-ми клас), добра ученичка съм, имам много приятели, като знам че истинските ми се броят на пръсти и си знам точно кои са, не съм бедна не сме и милионери, не съм плоска чак толкова, и съм високичка 168см а съм 52кг., имам вс освен приятел.
Никога не съм си имала авер (мразя думата гадже), не защото съм грозна(поне аз не се имам за чудовище) ами и аз не знам защо. Проблемът е, че харесвам едно момче(нека го наричаме Алекс)това естествено не е името му. Таа аз наистина много харесвам Алекс. Той е 2 години по-голям от мен и се познаваме от отборът ни. С него сме приятели. В началото бяхме само на "здрасти", но от скоро той ми дава пет и ми пише(не постоянно)той и баща му са ме закарвали до нас и ние до тях или на тренировка. Не знам дали и той изпитва същото и не знам изобщо как да му кажа. Искам ппц чрез езика на тялото и наистина се опитвам. Той също ме е гледал но не знам. Помагал ми е мн пъти за различни неща.
Таа в момента малко съм спряла с тренировките заради 7ми клас и почти не се виждаме и само си пишем.
Моля ви за съвети и очаквайте новини.
И моля ви само не казвайте, че съм малка и някакви такива Достатъчно съм голяма и плюс това едно момче няма да пречи на образованието ми и съм сигурна в това.
Моля за съветииии.

Коментари

1.   Възможно е представите ви за връзка да се различават, ти си на 13, той на 15 и възможността да гледа на теб като на дете също не е за пренебрегване. Едва ли за него връзката е да се разхождате и да се държите за ръце. Дори и да те харесва, ще е въпрос на време да настоява за секс, нищо, че си твърде малка да почваш от сега. В случай като вашия две години са си голяма разлика. Това, че са те закарвали до вас може да е просто защото може да са били в същата посока или пък да не биеш пътя пеша/да киснеш по спирките и автобусите. Моят съвет към теб е да не се захващаш за дребни неща като "дава ми пет", защото така единствено ти таиш надежда и се измъчваш, така да се каже. Нормално е все пак да е така, защото на тази възраст нямаш все още опит с момчета, не се притеснявай, тепърва ще започваш да се изграждаш като личност.
- Момиче, 19год.